İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Ürün Açıklaması

Yılbaşında gönderilebilecek en güzel hediyelerin başında çiçekler geliyor. Çiçek ustalarımızın özen ile hazırladığı tasarımları sizler ile buluşturmak bizlerin öncelikli hedefidir. Yeni yılda sevdikleriniz ile sizlere eşlik etmesi dileğiyle.

YILBAŞI AĞACI HAKKINDA

Çamgiller ailesinden olan Pinus Pinea, Kuzey Yarım Küre'nin ılıman bölgelerinde yetişen bir ağaç türüdür.
Kozalak meyvesi veren ağaç kategorisine giren çam ağacı ormanlarda yetişen ağaçlar arasındadır. Serin ve ılıman iklimlerde yetişmeye daha elverişlidir ve nemli toprakları sever. Serin ve ılıman iklimlerde yetişmeye daha elverişlidir ve nemli toprakları sever. Tüm yıl boyunca yeşil kalan ve iğneli dalları tek tek sırayla dizilmiş şekildedir. Toprak konusunda ise daha az verimli topraklarda ve geçirgen olanlarda uyum sağlamaktadır. Don zamanında dayanaklığı çok fazladır. Bahçe ve peyzaj alanlarında kullanımları çok fazladır. Yılbaşı dönemlerinde evde canlı bir yılbaşı çamı süslemenin keyfine varırken aynı zamanda yıl boyunca balkon ve bahçelerinizde bitkinize bakmaya devam edebilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Çiçek Özellikleri
Saksı Çapı 17 CM
Saksı Dahil Bitki Boyu 60 - 70 CM

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Yılbaşı Ağacı Pinus Silver

Whatsapp Destek