İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

TARİHÇE:

Türkiye’de ilk modern dükkan başta olmaz üzere, İnter Flora , S.S Çiçek Üretim ve Pazarlama Koop. Ve 1947 yılındaki merkezi Etiler –Ulus ‘ta olan firmamızın kuruluşunda, babamız Hikmet OKUL öncülük etmiştir. Babamız Hikmet OKUL’un kuruduğu işletmemizde , aynı disiplinle, yenilik ve gelişime açık bakış açısıyla faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Şimdi , 57.000 m2’lik tamamı modern seralarına sahip olan NEMA , disiplinli ve özverili çalışmasıyla sizlere, kesme çiçek, bitki ve dekorasyon malzemelerinin dünya trendlerini takip ederek , geniş yelpazesiyle sunabilmekten gurur duymaktadır.

MİSYONUMUZ:

Dünyada sektörümüzle ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız , güçlü ithalat departmanımızla ülkemizde üretilmesi ekonomik olmayan bitki çeşitlerini getirme yoluyla sektöre en iyi ve ekonomik hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Amacımız; sizlerin doğa ile buluşması, ihtiyaç duyduğunuz huzur ve keyfi yaşamak için kullanabileceğiniz bitkileri ve çiçekleri seramızdan /internet üzerinden temin edebilmenizi sağlamaktır.Bu ihtiyacınızı karşıladıktan sonra, seramızdaki kafemizde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tecrübeli personellerimiz ihtiyaçlarınızı karşılarken, sizlere destek olmaktadır. Seramızda keyifli zaman geçirebilmenizi sağlamak ve hayatlarınıza küçük dokunuşlarla yaratacağınız yenilikler de sizlere destek olabilmek ve memnuniyetiniz öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

VİZYONUMUZ:

Doğanın bizlere sunduğu güzellikleri; dünyadaki yenilikleri takip ederek en hızlı şekilde tedariğini sağlayıp, sizlere sunarak, sektördeki öncülüğümüzün sürekliliğini sağlamaktır. Yaptığımız hizmetlerimizde önceliğimiz, kullanıcı olarak sizlerin memnuniyetini sağlamaktır. Doğru zamanda doğru ürünlerin sunulması ve bitkilerin uygun mekanlarda kullanılması için mesleğimizin gerektirdiği teknik bilgilerle çalışmalarımıza devam etmektir.

Whatsapp Destek