İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Sırala:

Sepetler

Hasır Sepet Fiyatları - İstanbul Dekoratif Çiçek Sepeti

Hasır sepet içerisine yerleştirilen çiçekler, iç ve dış mekânları güzelleştirmek ve renklendirmek için harika bir seçenektir. Özel günlerde, ev dekorasyonlarında veya işyeri etkinliklerinde kullanılmak üzere tasarlanan dekoratif sepetler, çiçeklerin sağlıklı bir biçimde yetişmesi için uygun alan sağlar. Renkleri, tasarımları ve boyutları bakımından farklılık gösteren dekoratif çiçek sepeti çeşitleri arasından tercihinizi yaparak iç mekân dekorasyonunuzu zarif bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

Kullanışlı tasarımlara sahip olan dekoratif çiçek sepeti içine yerleştirilen bitki ve çiçekler sayesinde mekanlara canlılık katmanın yanı sıra dekoratif bir unsur olarak da tercih edilir. Popüler çiçek aksesuarları arasında yer alan dekoratif sepet siparişi sayesinde çiçeklerinizi sağlıklı bir biçimde yetiştirirken ev veya ofis gibi alanlarda dekorasyonunuzun doğal bir biçimde tamamlanmasını da sağlayabilirsiniz. Hasır Çiçek sepeti siparişi sayesinde farklı tasarımlara sahip sepetleri, adresinize sipariş edebilirsiniz.

Hasır Sepet Siparişi

Estetik ve şık tasarımları ile dikkat çeken dekoratif saksılar, genellikle hasır malzemelerden özel olarak üretilir. Bu sebeple iç mekân dekorasyonlarının doğal ve rustik bir biçimde tamamlanması amacıyla yaygın olarak tercih edilir. Aynı zamanda farklı tasarımlara ve renklere sahip hasır sepet modelleri, sevdiklerinize özel veya sıradan bir günde estetik ve anlamlı bir hediye olarak da tercih edilebilir.

Siyah dekoratif sepet, iç mekân bitkileri için sıklıkla tercih edilen hasır çiçek sepeti modelleri arasında yer alırken beyaz dekoratif sepet ise rengarenk çiçeklerinizin öne çıkmasına olanak sağlar. Natürel sepet de doğal rengi ve estetik tasarımı ile iç mekân dekorasyonunuzun rustik ve doğal bir biçimde tamamlanmasına destek olur.

Dekoratif Sepet Siparişi

Dekoratif sepet siparişi vermek isteyenler için farklı alternatifler sunan şehirler arasında yer alır. İstanbul’da bulunan çiçekçiler tarafından bitki yetiştiren kişilerin beğenisine sunulan dekoratif çiçek sepeti ürünleri, boyutları, renkleri ve biçimleri bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Dekoratif sepet çeşitleri arasından dekoratif ihtiyaçlarınıza yanıt veren ürünü bulabilirsiniz.

İstanbul Dekoratif Sepet Siparişi

İstanbul’daki çiçekçilerde bulunan hasır çiçek sepeti çeşitleri arasından tercihinizi yapıp içerisine güzel ve anlamlı bir çiçek yerleştirerek sevdiklerinizi özel veya sıradan bir günde şaşırtabilirsiniz. Ancak dekoratif sepet içerisine yerleştireceğiniz çiçeğin duygularınızı yansıtmasına dikkat etmeniz, anlamlı olabilir.

İstanbul Aynı Gün Dekoratif Sepet Teslimatı

İstanbul içindeki şehirlere aynı gün dekoratif sepet teslimatı yapan firmalar da bulunur. Bu sayede İstanbul’da yaşayan eşinizi, kardeşinizi, arkadaşınızı veya aile büyüklerinizi şık tasarımlı dekoratif sepet modelleri ile her an mutlu edebilirsiniz.

Online Dekoratif Sepet Fiyatları

Günümüzde online dekoratif çiçek sepeti siparişi, birçok kişinin özel günlerde tercih ettiği bir hediye alternatifi olarak öne çıkar. Web sitesi üzerinden Gönderim adresini ve tarihini belirleyerek kolaylıkla dekoratif sepet siparişi oluşturabilirsiniz. Ödeme işleminizi de online olarak pratik bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Whatsapp Destek