İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 25 (1 Sayfa)

Sırala:
Tükendi Kalanşo - Kalanchoe Renkli 5li Set

Ücretsiz Teslimat

Kalanşo - Kalanchoe Renkli 5li Set

389,00 ₺
Tükendi Kalanşo- Kırmızı Kalanchoe Kupa

Ücretsiz Teslimat

Kalanşo- Kırmızı Kalanchoe Kupa

349,00 ₺
Tükendi Kalanşo - Renkli Kalanchoe Helen Kupa

Ücretsiz Teslimat

Kalanşo - Renkli Kalanchoe Helen Kupa

349,00 ₺
Tükendi Kalanşo - Bonsai Trio Set

Ücretsiz Teslimat

Kalanşo - Bonsai Trio Set

389,00 ₺
Tükendi Kalanşo - Kalanchoe Helen Kupa

Ücretsiz Teslimat

Kalanşo - Kalanchoe Helen Kupa

409,00 ₺
Tükendi Kalanşo - Kalanchoe Mor 3lü Set

Ücretsiz Teslimat

Kalanşo - Kalanchoe Mor 3lü Set

369,00 ₺
Tükendi Kalanşo - Kalanchoe Yeşil 3lü Set

Ücretsiz Teslimat

Kalanşo - Kalanchoe Yeşil 3lü Set

369,00 ₺
Tükendi Kalanşo - Beyaz Kalanchoe Helen

Ücretsiz Teslimat

Kalanşo - Beyaz Kalanchoe Helen

349,00 ₺
Tükendi Kalanşo - Kalanchoe Pembe 3lü Set

Ücretsiz Teslimat

Kalanşo - Kalanchoe Pembe 3lü Set

369,00 ₺

Kalanşo

Kalanşo Çiçeği - Kalanşo Siparişi - İstanbul Aynı Gün Teslim

Popüler bir iç mekân bitkisi olan kalanşo, ilgi çekici ve göz alıcı renklere sahip bir bitkidir. Bilimsel adı Kalanchoe olan bu çiçek, eşsiz görünümü ile özel günlerde de sevdiklerimize armağan edebileceğimiz bir çiçektir. Renkli ve dayanıklı çiçekleri ile göze çarpan kalanşo, ev ve ofis gibi iç mekânlarda rahatlıkla yetiştirilebilir.

Kalanşo Gönder

Tropikal bölgelerde doğal olarak yetişen kalanşo çiçeği; kırmızı, turuncu, sarı, pembe ve beyaz renkli çiçekleri ile iç mekân dekorasyonlarında yaygın olarak tercih edilir. Sukulent familyasına ait olan bu güzel çiçek, parlak ve canlı renkleri ile göz alıcı bir görünüme sahiptir. Sevdiklerinizin özel günlerini kutlamak veya sıradan bir günde sevdiğiniz bir insanı şaşırtmak amacıyla kalanşo gönderebilirsiniz.

Etli ve kalın yapraklara sahip olan kalanşo çiçeği, su depolayabilen bir çiçek türüdür. Bu nedenle kalanşo çiçeği bakımı da oldukça kolaydır. Bakımı fazla zahmet gerektirmeyen kalanşo ile evinizin veya ofisinizin dekorasyonuna renkli ve şık bir dokunuş sağlayabilirsiniz. Farklı renklerde ve yapılarda çiçeklere sahip olan kalanşo türleri, bitki severlere farklı seçenekler sunar.

İstanbul Kalanşo Siparişi

İstanbul kalanşo çiçeği siparişi verebileceğiniz şehirlerden biridir. Çünkü İstanbul’da bulunan çiçek yetiştiricileri, kalanşo yetiştirme konusunda oldukça deneyimlidir. Pratik bir biçimde kalanşo siparişi vermek için çiçekçilerin web sitesini ziyaret ederek İstanbul içine veya farklı bir şehre gönderim sağlayabilirsiniz.

İstanbul Kalanşo Gönder

Çok yıllık bitki türleri arasında yer alan kalanşo, kalıcı ve sonsuz sevginin zarif bir sembolüdür. Bu nedenle sevgilinize, eşinize veya aile büyüğünüze kalanşo göndererek özel bir günde onun mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

İstanbul Aynı Gün Kalanşo Teslimatı

İstanbul içine aynı gün kalanşo teslimatı yapan çiçekçiler de bulunur. Bu sayede sevdiklerinizi ister özel bir günde isterseniz sıradan bir günde her an mutlu edebilirsiniz. Sonsuz sevginin sembolü olan kalanşo çeşitleri ile sevdiğinize duyduğunuz aşkı zarif bir biçimde ifade edebilirsiniz.

Online Kalanşo Siparişi

Web sitesi veya mobil uygulama üzerinden online kalanşo siparişi vermek, birçok açıdan avantaj sağlar.  Online kalanşo siparişi sayesinde farklı bölgede yaşayan sevdiğinizi özel bir günde mutlu edebileceğiniz gibi sıradan bir günde de şaşırtabilirsiniz. Online olarak ödeme yapabilir ve teslimat tarihini ve adresini özel olarak belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda çiçeğin yanına hoş bir not da ekleyebilirsiniz.


Whatsapp Destek