İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Gösterilen: 1 ile 42 arası, toplam: 42 (1 Sayfa)

Sırala:

Ücretsiz Teslimat

Aglaonema Maria - Gri Maya

459,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Kaktüs - Cereus

949,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Ficus Benjamin

499,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Dracaena - Fragrans Compacta

1.629,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Dracaena - Janet

1.369,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Dracaena - Compacta Vertakt

4.599,00 ₺
Tükendi Dracaena - Fragrans Rikki

Ücretsiz Teslimat

Dracaena - Fragrans Rikki

2.299,00 ₺

Ofis Bitkileri

Ofis Bitkileri Siparişi - İstanbul Yeşil Ofis Süs Bitkileri

Ofis bitkileri, çalışma alanlarını daha yaşanabilir, ferah ve estetik bir hale getirmek amacıyla tercih edilen bitki türleridir. Çünkü bitkiler yalnızca dekoratif unsurlar değildir. Ofis bitkisi olarak adlandırılan bitkiler, hava kalitesini iyileştirerek çalışanların sağlığı ve zindeliği üzerinde olumlu etkiler gösterir. Bu nedenle ofislerde çalışma verimliliğini artırmak, çalışanların mutluluğunu ve sağlığını desteklemek amacıyla ofis bitkileri sıklıkla tercih edilir.

Ofis bitkisi siparişi vererek ofisinize yeşilin ve doğanın enerjisini taşıyabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınız kendilerini daha rahat ve sağlıklı hissedecek ve çalışma verimlilikleri artacaktır. Ofis bitkileri bakımı konusunda çeşitlilik gösterir. Bu nedenle ofis bitkileri arasında tercih yaparken ilk olarak ofisinizin büyüklüğünü, güneş ışığı alma koşullarını ve genel dekorasyonunu dikkate almanız yararlı olacaktır.

Ofis Bitkisi Çeşitleri

Genellikle saksı içinde bulunan ve düzenli bakıldığı takdirde gelişim gösteren ofis bitkileri, çalışma ortamlarını güzelleştiren ve çalışanların verimliliğinin artmasını sağlayan bitki türleridir. Ofiste yetişen bitkiler, türleri ve bakım koşulları açısından çeşitlilik gösterir.

Dracaena olarak adlandırılan yeşil yapraklı bitkiler, eşsiz görünümleri ile ofisler için doğadan izler sunan bitki türlerinden biridir. Farklı türleri bulunan dracaena bitkisi, hava temizleme özelliği sayesinde çalışanların daha sağlıklı ve mutlu çalışmasına da destek olur. Günün belirli saatlerinde filtrelenmiş güneş ışığına ihtiyaç duyan Aglaonema Maria bitkisi de ofisler için ideal seçeneklerden biridir. Aglaonema Maria bitkisi, genellikle özel tasarım saksılar içinde çiçekseverlerin beğenisine sunulur. Radyasyonu önlediği bilinen kaktüs bitkisi de ofisler için ideal bitkiler arasında yer alır. Sarmaşık begonya görüntüsü ile ofisinizin hoş bir görüntüye kavuşmasına destek sağlar.

İstanbul Ofis Bitkisi Siparişi

İstanbul ofis bitkisi siparişi vermek isteyen kişiler için farklı alternatifler sunan bir şehirdir. İstanbul’da bulunan bitki yetiştiricileri tarafından yetiştirilen ofis bitkisi çeşitleri ile ofisinizdeki çalışanların daha sağlıklı koşullarda çalışmasını sağlarken verimliliği de artırabilirsiniz.

İstanbul Ofis Bitkisi Gönder

Ofis bitkilerini, yeni bir iş kuran veya yeni bir işe giren eşinize, kardeşinize, arkadaşınıza da harika bir hediye seçeneği olabilir. Bu sayede sevdiğinize yeni iş hayatında başarılar dilerken motivasyonunu da artırabilirsiniz.

İstanbul Aynı Gün Ofis Bitkisi Teslimatı

Ofis bitkileri, bakım koşulları sağlandığı takdirde uzun süre sağlıklı bir biçimde yaşayabilir. İstanbul içine aynı gün ofis bitkisi teslimatı yapan firmalar da bulunur. Bu firmalardan ofis bitkisi sipariş ederek ofisinizdeki çalışma ortamına katkı sağlayabileceğiniz gibi ofis bitkisi türlerini sevdiğiniz birini mutlu etmek amacıyla da tercih edebilirsiniz.

Online Ofis Bitkisi Siparişi

Online ofis bitkisi siparişi sayesinde çalışma ortamınıza doğanın enerjisini getirerek daha pozitif bir atmosfer yaratabilirsiniz. Online olarak web sitesi üzerinden ofis bitkisi siparişi vermek son derece kolaydır. Online ofis bitkisi siparişi sayesinde ödeme işleminizi de online olarak banka veya kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Whatsapp Destek