İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Lavanta Buketi

Lavanta Buketi Siparişi - İstanbul Kuru Lavanta Çiçek Buketi

Lavanta buketi, özel günlerde sıklıkla tercih edilen çiçek buketlerinden biridir. Lavanta çiçekleri ile özel olarak hazırlanan lavanta buketleri, zarif görünümü ve hoş kokusu ile dikkat çeker.  Bu sebeple lavanta buketleri, çeşitli etkinliklerde ve özel günlerde hediye olarak tercih edilen buket türlerinden biridir.

Lavanta çiçeklerinin kurutularak özel olarak bir araya getirilmesiyle hazırlanan kuru lavanta buketi, hoş görünümüyle özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz hediye alternatiflerinden biridir. Lavanta çiçeği anlamı ile de öne çıkan çiçek türüdür. Bu nedenle gerek özel günlerde gerekse sıradan bir günde farklı duyguların sembolü olarak hediye edilebilir.

Kuru Lavanta Buketleri

Renk çeşitliliği ile öne çıkan lavanta çiçeği, rengine göre farklı anlamlar taşısa da genel olarak lavanta çiçeği, zarafeti, şıklığı ve inceliği temsil eder. Sevgilinizi, eşinizi, kardeşinizi veya aile büyüklerinizi herhangi bir özel gününü kutlamak veya şaşırtmak için lavanta buketi siparişi verebilirsiniz.

Mor lavanta çiçeklerinin özel olarak kurutulması ile elde edilen mor lavanta buketi, ihtişamın ve gücün simgesi olarak kabul edilirken çiftlerin birbirine mor lavanta hediye etmesi sadakat ve bağlılık anlamına gelir. Beyaz lavanta buketi ise güzelliği ve sadeliği temsil eder.

İstanbul Lavanta Buketi Siparişi

Kuru lavanta buketleri, doğal görünümleri ve aromatik kokuları ile özel günlerde duygularınızı ifade etmenin bir yoludur. İstanbul’da yer alan çiçek yetiştiricileri tarafından özel olarak hazırlanan lavanta buketleri duygularınızı zarif bir biçimde temsil edebilir.

İstanbul Lavanta Buketi Gönder

Kurutulmuş lavanta buketi sipariş etmek isteyenler için birçok alternatif bulunur. İstanbul’da bulunan çiçek yetiştiricileri tarafından lavanta çiçeklerinin özel olarak kurutulması ile elde edilen lavanta buketleri, sevdiklerinizi şaşırtmak ve mutlu etmek için tercih edeceğiniz çiçek buketleri arasında yer alır.

İstanbul Aynı Gün Lavanta Buketi Teslimatı

İstanbul içinde bulunan şehirlere aynı gün lavanta buketi teslim eden web siteleri, online sipariş vermeniz için uygun olabilir. Özellikle İstanbul’da yaşayan sevdiğinizin özel bir gününü zarif bir hediye ile kutlamak isterseniz, online sipariş pratik bir yöntemdir.

Online Lavanta Buketi Siparişi

Online lavanta buketi siparişi vermek için web sitesi üzerinden teslimat adresini ve tarihini seçebilirsiniz. Ardından kredi veya banka kartı ile online ödeme işlemini gerçekleştirerek sevgilinizin, eşinizin, kardeşinizin, arkadaşınızın veya aile büyüğünüzün özel gününü zarif ve hoş bir lavanta buketi ile kutlayabilirsiniz.

Whatsapp Destek