BURADAN
BAŞLAYIN

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

Sırala:

Mavi Orkide

Mavi Orkide Fiyatları - İstanbul Mavi Orkide Siparişi

Mavi orkide (Blue Phalaenopsis), zarif görünümü ve anlamı ile özel günlerde hediye amaçlı tercih edilen orkide türlerinden biridir. Eşsiz rengi ile adeta bir görsel şölen sunan bu orkide türünü, yıldönümünüzü kutlamak amacıyla sevgilinize veya eşinize harika bir hediye alternatifi olabilir. Sıradanlıktan uzak ve narin bulunan bir çiçek türü olan mavi orkide bakımı düzenli yapıldığı takdirde uzun yıllar yaşayabilir.

Mavi orkide çiçeğinin anlamı, aşkların en büyüğüdür. Bu nedenle sevdiğinize duyduğunuz sevgiyi ve aşkı zarif bir biçimde ifade etmek için mavi orkide siparişi verebilirsiniz. Güzel ve anlamlı bir jest yapmak isteyen kişilerin tercihi olan mavi orkide çiçeği aynı zamanda barış ve asaletin simgesi olarak bilinir. Bu zarif çiçeği, özel veya sıradan bir günde aile büyüklerinize de armağan edebilirsiniz.

Mavi Orkide Gönder

Hoş kokusu ve canlı renkleri ile öne çıkan mavi orkideler, zarif ve büyüleyici bir görünüme sahiptir. Rengi ve zarafeti ile herkeste hayranlık uyandıran mavi orkide anlamı ile de dikkat çeken çiçek türleri arasında yer alır. Diğer çiçeklere kıyasla daha uzun ömürlü olan mavi orkide, sunum çeşitliliği açısından da zengindir.

Göz alıcı mavi tonlarındaki çiçekleriyle farklı bir atmosfer yaratan mavi orkide çiçeği, genellikle özel anlamlara sahiptir. Sonsuz aşkı simgeleyen bu güzel çiçeği, yıldönümlerinizde sevgilinize veya eşinize zarif bir hediye olarak tercih edebilirsiniz. Özel bir günde tek dal mavi orkide gönderebileceğiniz gibi özel tasarım saksılar içerisinde 2 dal mavi orkide de armağan edebilirsiniz. Burgulu mavi orkide ise hoş görünümü ile ev dekorasyonunuzu tamamlayacak zarif çiçekler arasında yer alır.

İstanbul Mavi Orkide Siparişi

Mavi orkide bakımı itibariyle özen isteyen bir bitkidir. Bu nedenle doğal ışığı seven bu güzel çiçeği, günün belirli saatlerinde filtrelenmiş güneş ışığı alan bir alanda rahatlıkla konumlandırabilirsiniz. Köklerinin çürümemesi için sulama yaparken su birikmemesine dikkat edilmelidir. Temiz havaya ihtiyaç duyan bu zarif çiçeğin bakım koşulları sağlandığı takdirde uzun yıllar yaşayabilir.

Büyüleyici görünüşü ile sevdiklerinize özel günlerde harika bir hediye seçeneği olan mavi orkide çiçeği sipariş ederek sevginizi ve hislerinizi zarif bir biçimde ifade edebilirsiniz. İstanbul’da bulunan ve diğer şehirlere mavi orkide siparişi verebileceğiniz web siteleri ile siparişinizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

İstanbul Mavi Orkide Gönder

Özel renklendirme teknikleri ile elde edilen mavi orkide, mavinin eşsiz tonlarını evlerinize taşımanıza imkân tanır. İstanbul’da bulunan ve online sipariş verebileceğiniz web siteleri üzerinden mavi orkide siparişinizi oluşturarak sevdiklerinizi özel veya sıradan bir günde şaşırtarak mutlu edebilirsiniz.

İstanbul Aynı Gün Mavi Orkide Teslimatı

İstanbul içine aynı gün mavi orkide teslim eden çiçekçiler ile sevdiklerinizi her an mutlu edebilirsiniz.  Bu egzotik görünümlü çiçek sayesinde sevdiklerinizin özel günlerini kutlayabileceğiniz gibi sıradan bir günde de şaşırtarak mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

Online Mavi Orkide Siparişi

Online mavi orkide siparişi vermek, sevdiklerinize doğanın zarif bir eserini hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırmanın harika bir yoludur. Özel tasarımlı saksılarda yer alan mavi orkide çiçeği siparişi vererek duyduğunuz sevgiyi zarif bir biçimde ifade edebilirsiniz. Aynı zamanda seçtiğiniz çiçeğin yanına duygularınızı ifade eden notlar da ekleyebilirsiniz.

Whatsapp Destek