İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

Sırala:

Ücretsiz Teslimat

Antoryum - Anthurium Zuzu

859,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Antoryum - Anthurium Lily

769,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Antoryum - Anthurium

439,00 ₺
Tükendi Antoryum - Anthurium Yeşil Lily

Ücretsiz Teslimat

Antoryum - Anthurium Yeşil Lily

649,00 ₺

Antoryum

Antoryum Çiçeği - Antoryum Siparişi - Flamingo Çiçeği Gönder

Antoryum (Anthurium), gösterişli çiçekleri ve dayanıklı yaprakları ile öne çıkar. İç mekânlara rahatlıkla uyum sağlayan antoryum bitkisi, estetik görünümü ile dekorasyonunuzu tamamlamak için mükemmel bir seçenektir. Görünümü itibariyle filamingo çiçeği olarak da anılan bu güzel çiçek, iç mekânlarınızın havasını değiştirecektir.

Antoryum Çiçeği Gönder

Farklı kültürlerde mutluluğu ve bereketi temsil eden antoryum bitkisi renk çeşitliliği açısından son derece geniş bir yelpazeye sahiptir. Kırmızı antoryum çiçeği, tutkulu aşkı simgeler. Bu nedenle sevgilinizi veya eşinizi özel veya sıradan bir günde mutlu etmek amacıyla antoryum çiçeği gönderebilirsiniz.

Antoryum bitkisi, zarif yaprakları ve gösterişli çiçekleri ile iç mekânlara estetik bir dokunuş sağlar. Aynı zamanda antoryum bitkisi hava kalitesini artırma özelliğine de sahiptir. Dayanıklı bir yapıya sahip olan antoryum bakımı da son derece pratiktir. Bu nedenle ev ya da ofis gibi iç mekânlarda sıklıkla tercih edilen çiçekli bitkiler arasında yer alır.

İstanbul Antoryum Siparişi

İstanbul, özenle yetiştirilen antoryum bitkilerini keşfetmek için mükemmel bir şehirdir. İstanbul antoryum siparişi sayesinde sevdiklerinize zarif bir sürpriz yapabileceğiniz gibi evinize veya ofisinize harika bir dokunuş da sağlayabilirsiniz.

İstanbul Antoryum Gönder

Estetik açıdan mekânlara hoş bir görünüm vadeden antoryum bitkisi bakım koşulları sağlandığı takdirde uzun süreli çiçeklenme özelliğine sahiptir. Çok yıllık bitki türleri arasında yer alan antoryum, iç mekânlar için uzun süreli olarak kullanılabilir. Antoryum bitkisinin yaprakları da en az çiçekleri kadar dikkat çekicidir. Parlak ve canlı renkli yaprakları, kalp biçimindedir.

İstanbul Aynı Gün Antoryum Teslimatı

İstanbul aynı gün antoryum teslimatı yapan firmalar aracılığıyla sipariş vererek sevdiklerinizi şaşırtarak mutlu edebilirsiniz. Özel bir günü kutlamak veya sıradan bir günde sevdiklerinizi şaşırtmak için tutkulu aşkın bereketin ve mutluluğun sembolü olan antoryum çiçeği, ideal bir hediye alternatifi olarak öne çıkar.

Online Antoryum Siparişi

Çiçek yetiştiricilerin web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden online antoryum siparişi vererek sevdiklerinizi her an mutlu edebilirsiniz. Online sipariş sayesinde ödemenizi de online yaparak çiçeğin teslim edilmesini istediğiniz adresi ve teslimat tarihini de belirtebilirsiniz. Online antoryum çiçeği siparişi ile sevdiklerinizin özel günlerinde onları kutlayarak mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.


Whatsapp Destek