İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Alışveriş sepetiniz boş!

Gelin Çiçeği

Gelin Çiçeği Çeşitleri - İstanbul Gelin Buketi Çeşitleri

Gelin çiçeği, bir düğünün en özel ayrıntılarından biridir. Farklı çiçek türlerinden oluşan gelin çiçeği modelleri, gelinlerin zarafetini ve güzelliğini vurgulayan önemli bir aksesuardır. Gelin buketi olarak da adlandırılan gelin çiçekleri, farklı renklere sahip olabilir. Bu sayede gelin adayları, en özel günlerinde gelin çiçeği modelleri arasından düğün konseptine uygun bir buket tercih edebilir.

Farklı çiçek türleri ile hazırlanan gelin buketleri, düğününüzde eşsiz görünümünüzü tamamlayan en özel aksesuarlardır. Günümüzde teknolojinin yaygınlaşması ile kolaylıkla gelin çiçeği siparişi verilebilir. İstanbul gelin çiçeği siparişi vermek isteyen gelin adayları için birçok farklı seçenek sunar.

Gelin Çiçeği Çeşitleri

Çiçekçiler tarafından özel olarak hazırlanan gelin çiçeği modelleri, eşsiz bir düğünün en özel tamamlayıcısı olabilir. Müstakbel eşinize özel bir günde hoş bir sürpriz yapmak amacıyla gelin çiçeği gönderebilirsiniz. Bu sayede sevgilinizi şaşırtarak mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Canlı gelin çiçeği modellerinin yanı sıra yapay veya kurutulmuş çiçekler ile hazırlanan gelin buketi modelleri de bulunur. Gelin adayları tarafından sıklıkla tercih edilen beyaz gelin çiçeği modellerinin yanı sıra renkli gelin buketi de tercih edilebilir. Aşkı, tutkuyu, zarafeti ve masumiyeti simgeleyen beyaz lale gelin çiçeği, gelinin eşsiz görünümünü tamamlayan harika bir aksesuar olabilir. Duruluğu ve masumiyeti simgeleyen beyaz gül gelin çiçeği de gelin adayları tarafından sıklıkla tercih edilen gelin çiçeği modelleri arasında yer alır. Yapay veya kurutulmuş çiçekler ile hazırlanan renkli gelin buketi modelleri de harika bir gelin çiçeği alternatifi olabilir.

Gelin Buketi Çeşitleri

İstanbul gelin buketi siparişi vermek için gelin adaylarına farklı seçenekler sunan bir şehirdir. Çiçekçiler tarafından özel olarak hazırlanan gelin buketleri gerek estetik görünümleri gerek anlamları ile dikkat çeker.

İstanbul Gelin Çiçeği Siparişi

İstanbul gelin çiçeği siparişi oluşturmak için farklı seçenekler değerlendirilebilir. Gelinlerin güzel görünümlerini en özel biçimde tamamlayan gelin buketi modelleri, düğünlerden kalan en özel hediyedir.

İstanbul Gelin Çiçeği Teslimatı

İstanbul’da bulunan çiçekçilerden alınan gelin çiçekleri, kısa süre içerisinde adresinize teslim edilir. Bu sayede gelin adaylarının düğünde kullanacağı özel aksesuarı tamamlanabilir. Doğal görünümleri ile öne çıkan naturel gelin çiçeği modelleri, son zamanlarda gelin adayları tarafından sıklıkla tercih edilir.

Online Gelin Çiçeği Siparişi

Web sitesi üzerinden online gelin buketi siparişi, son zamanlarda gelin adayları tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu sayede teslimat adresini ve tarihini girerek tercih ettiğiniz gelin çiçeğinin, düğününüze yakın bir tarihte elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda ödeme işlemini de banka veya kredi kartı ile pratik bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz

Whatsapp Destek