İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Alışveriş sepetiniz boş!

Gül

Gül Buketi - İstanbul Gül Siparişi

Güller; aşkı ve sevgiyi ifade eden eşsiz çiçeklerdir. Özel günlerin vazgeçilmezi olan güller farklı renkleri ile farklı anlamlar taşır. Seni seviyorum demenin ve sevgiyi göstermenin en güzel yolu güllerdir. Sevdiklerine özel günlerde çiçek almak isteyenler genellikle gülleri tercih eder. 

Güzellik, aşk, duygusallık ve zarafetle ilişkilendirilen çok özel bir çiçek türü olan ve Gülgiller (Rosaceae) familyasından gül (rosa), insanlar arasında yaygın bir şekilde yetiştirilir ve hediye amacıyla tercih edilir. Gül, tarihsel olarak duygusal ifadelerin en güzel sembollerinden biri olarak kabul edilir. Bu nedenle birçok kişi, özel günleri kutlamak amacıyla sevdiklerine gül siparişi verir.

Gül resimleri ve renkleri, duygusal anlarınızı veya özel günlerinizi unutulmaz kılmak için harika bir alternatif olarak öne çıkar. Kırmızı güller, romantik ilişkileri ifade etmek amacıyla yaygın olarak tercih edilen çiçeklerden biridir. Kırmızı gül siparişi; Sevgililer Günü, evlenme teklifleri veya yıldönümleri gibi özel günler için aşk ve sevgiyi ifade etmek amacıyla sıklıkla kullanılır. Öte yandan ebeveynlerimize olan minnettarlığımızı ve saygımızı ifade etmek için de güzel bir yoldur. Anneler Günü'nde pembe veya beyaz gül siparişi verilebilirken babalar için daha maskülen renklerde güller tercih edilebilir. Beyaz gül özel günlerin yanı sıra üzüntü ve kayıplarda da hediye edilebilir.

Özel Tasarım Gül Buketi

Capcanlı ve taptaze gülleri kendinize ve sevdiklerinize almak istiyorsanız Nema Çiçek’i tercih edebilirsiniz. Nema Çiçek’in birbirinden özel gül aranjmanları en özel anlarınıza eşlik ediyor. Siz de zevkinize göre en güzel aranjmanları hızlıca sipariş verebilir, gününüzü güzelleştirebilirsiniz.

Siyah, beyaz, sarı, lila, pembe, turuncu, kırmızı tek gül siparişi verebileceğiniz gibi özel tasarım gül buketleri de sevginizi ve saygınızı belirtmek için güzel bir seçenek olabilir. Gül buketleri ayrıca farklı renkler ve tasarımlar ile öne çıkar.

İstanbul Taze Gül Siparişi

Gül siparişi verirken taze olup olmadığından emin olamıyorsanız Nema Çiçek’i tercih edebilirsiniz. Taze ve günlük gül buketlerini müşterilerinin hizmetine sunan Nema Çiçek’in gülleri uzun süre dayanabilir. Bu sayede en özel anlarınızı hatırlayabilir ve mutluluğunuzu canlı tutabilirsiniz. 

İstanbul Gül Siparişi

İstanbul gül siparişi için Nema Çiçek web sitesinden sipariş verebilir, siparişin teslim edilmesi gereken saatini seçebilirsiniz. Bu sayede güller istediğiniz saatte teslim edilir ve siz de keyfiniz kaçmadan özel günlerinizin tadını çıkarabilirsiniz.

İstanbul Aynı Gün Teslim Gül

Siz de özel günlerinizi anlamlı kılmak ve duygularınızı çiçek yoluyla ifade etmek için gül siparişi verebilirsiniz. İstanbul aynı gün teslim gül siparişi göndermek istiyorsanız Nema Çiçek web sitesini tercih edebilirsiniz. Nema Çiçek web sitesinden hızlıca sipariş verebilir, çiçeğinizin aynı gün teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz saati tercih ederek çiçeğinizin teslim edilmesi gereken saati belirleyebilir, sürprizinin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Online Gül Siparişi

Online gül siparişi vermek istiyorsanız Nema Çiçek web sitesi kolay ve sade ara yüzü ve hızlı sipariş seçeneği ile sizleri bekliyor. Birbirinden özel aranjmanları uygun fiyatlara bulabileceğiniz gül seçeneklerini inceleyebilir, dilediğiniz gün ve saate kolay sipariş verebilirsiniz.

Whatsapp Destek