İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)

Sırala:

Ücretsiz Teslimat

Kuru Çiçek Buketi - Pekin

529,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Kuru Çiçek Buketi - Paris

620,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Pamuk Buketi

449,00 ₺
Tükendi Kuru Çiçek Buketi - New York

Ücretsiz Teslimat

Kuru Çiçek Buketi - New York

549,00 ₺
Tükendi Kuru Çiçek Buketi - Berlin

Ücretsiz Teslimat

Kuru Çiçek Buketi - Berlin

549,00 ₺
Tükendi Kuru Çiçek Buketi - Roma

Ücretsiz Teslimat

Kuru Çiçek Buketi - Roma

689,00 ₺
Tükendi Kuru Çiçek Buketi - Tokyo

Ücretsiz Teslimat

Kuru Çiçek Buketi - Tokyo

689,00 ₺

Kuru Çiçek Buketi

Kuru Çiçek Buketi Siparişi - İstanbul Kuru Çiçek Buketleri

Mevsiminde toplanan taze çiçeklerin kurutulması ile elde edilen kuru çiçekler, farklı tasarımlar ile dikkat çekici hediye seçeneklerinden biridir. Kurutulmuş çiçeklerden özel olarak tasarlanan kuru çiçek buketi; doğum günü, yıldönümü gibi özel günlerde anlamlı bir hediye alternatifi olabilir. Kuru çiçek buketleri, farklı çiçek türlerinin kurutularak bir araya getirilerek hazırlandığından geniş bir renk yelpazesine sahiptir.

Düğünlerde gelin çiçeği olarak sıkça tercih edilen kuru çiçek buketlerini özel veya sıradan günlerde sevdiklerinize anlamlı bir hediye olarak da değerlendirebilirsiniz. Kuru çiçek buketi siparişi vererek sevgilinize, eşinize, kardeşinize veya arkadaşınıza hoş ve anlamlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kuru Çiçek Buketleri

Kuru çiçek aranjmanı olarak da adlandırılan kuru çiçek buketleri, eşsiz görünümleri ile dikkat çeker. Gelin çiçeği olarak da tercih edilen kuru çiçek buketi sipariş ederek sevdiklerinize hoş ve anlamlı bir hediye verebilirsiniz.

Geniş bir renk yelpazesine sahip olan kuru çiçek buketleri, renklerine göre farklı anlamlara gelebilir. Eşsiz rengi ve görünümü ile dikkat çeken kırmızı kuru çiçek buketi, eşinize veya sevgilinize duyduğunuz büyük aşkı sembolize ederken masumiyeti ve temiz aşkı simgeleyen beyaz kuru çiçek buketi ise düğün, nikah gibi özel törenlerde gelin çiçeği olarak kullanılabilir. Turuncu kuru çiçek buketi ise zarafetin ve aşkın hoş bir temsilcisi olarak öne çıkar.

İstanbul Kuru Çiçek Buketi Siparişi

Dekoratif olarak da kullanılabilen kuru çiçek aranjmanları, şık görünümleri ile dekorasyonların hoş bir biçimde tamamlanmasına olanak sağlar. Kuru çiçek buketleri, direkt güneş ışığından korunduğu sürece uzun süre dayanıklılık gösterebilir. Aynı zamanda kuru çiçek buketini nem ve rutubetin olmadığı bir alanda konumlandırabilirsiniz.

İstanbul’da bulunan çiçekçiler, kuru çiçek buketi siparişi vermek isteyen kişiler için pek çok alternatif sunar. Renk ve tasarım bakımından farklılık gösteren kuru çiçek buketleri arasından tercihinizi yaparak sevdiklerinizi özel veya sıradan bir günde mutlu edebilirsiniz.

İstanbul Kuru Çiçek Buketi Gönder

Kuru çiçek aranjmanı sipariş etmek, son zamanlarda oldukça popülerdir. Sevdiklerini anlamlı bir hediye ile şaşırtmak isteyen pek çok kişi tercihini kuru çiçek buketlerinden yana kullanır. Kuru çiçek buketi çeşitleri arasından tercihinizi yaparak eşinizi, sevgilinizi, arkadaşınızı veya aile büyüğünüzü özel veya sıradan bir günde mutlu edebilirsiniz.

İstanbul Aynı Gün Kuru Çiçek Buketi Teslimatı

İstanbul’daki çiçekçiler tarafından özel olarak tasarlanan kuru çiçek buketleri, İstanbul içine aynı gün teslim edilebilir. Bu sayede İstanbul’da yaşayan sevdiklerinizi her an şaşırtarak sevinmesine neden olabilirsiniz.

Online Kuru Çiçek Buketi Siparişi

Online kuru çiçek buketi siparişi vermek son derece pratiktir. Web sitesi üzerinden farklı anlamlara sahip kuru çiçek buketlerini inceleyerek sıradan veya özel bir günde sevdiklerinizi anlamlı bir hediye ile mutlu etme fırsatı sunar.

Whatsapp Destek