İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)

Sırala:

Ücretsiz Teslimat

Solmayan Gül - Yeşil

1.129,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Solmayan Gül - Pembe

1.129,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Solmayan Gül - Mor

1.129,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Solmayan Gül - Lila

1.129,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Solmayan Gül - Lacivert

1.129,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Solmayan Gül - Beyaz

1.129,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Solmayan Gül - Açık Pembe

1.129,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Solmayan Gül - Açık Mor

1.129,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Solmayan Gül - Sarı

1.129,00 ₺
Tükendi Solmayan Gül - Pembe Buda

Ücretsiz Teslimat

Solmayan Gül - Pembe Buda

429,00 ₺
Tükendi Solmayan Gül - Yeşil Buda

Ücretsiz Teslimat

Solmayan Gül - Yeşil Buda

429,00 ₺
Tükendi Solmayan Gül - Mor Buda

Ücretsiz Teslimat

Solmayan Gül - Mor Buda

429,00 ₺

Şoklanmış Gül

Şoklanmış Gül Siparişi - İstanbul Solmayan Gül Buketi Fiyatları

Şoklanmış gül, dekorasyonda yaygın olarak kullanılan kuru çiçek türleri arasında yer alır. Özel teknikler ile üretilen şoklanmış güller, estetik görünümleri ile dekorasyonların şık bir tamamlayıcısı olabilir. Canlı güllerin dal ve yapraklarının Şoklanmış gül, canlı gül çiçeklerinin özel işlemler ile kurutulması ve korunması sonucu elde edilir. Bu işlem sayesinde güllerin orijinal rengi ve formu büyük ölçüde korunur.

Solmayan çiçek türleri arasında şoklanmış güller, ayrı bir yere sahiptir. Şoklanmış gül, kesilmiş gül çiçeklerinin uzun süre kullanılmasını sağlayan özel bir işlem ile elde edilir. Bu işlem ile güllerin dayanıklılığı artırılarak uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Estetik görünümleri ile öne çıkan şoklanmış gül, mekân dekorasyonlarında kullanılabileceği gibi şık bir hediye alternatifi de olabilir. Sevdiklerinizin özel günlerini şoklanmış gül siparişi vererek zarif ve anlamlı bir biçimde kutlayabilirsiniz.

Solmayan Gül Çeşitleri

Özel yöntemler ile elde edilen şoklanmış gül; doğum günü, yıldönümü, tebrik amacıyla özel günlerde hediye olarak tercih edilen kuru çiçek türlerinden biridir. Sevdiklerinize özel veya sıradan günlerinde uzun süre solmayan bir gül hediye etmek özel bir jest olabilir. Solmayan gül, sonsuz aşkın simgesi olarak sevgilinize veya eşinize duygularınızı en güzel biçimde yansıtmanıza olanak sağlar.

Estetik ve şık görünümü ile öne çıkan şoklanmış güller, özel tasarım saksılar içerisinde bulunabilirken özel saydam kaplar içerisinde de bulunabilir. Şoklanmış güller, renk çeşitliliği sebebiyle farklı anlamlara sahiptir. Bu nedenle sevgilinize, eşinize, kardeşinize, arkadaşınıza veya aile büyüklerinize hediye olarak tercih edebilirsiniz. Masumiyetin ve duruluğun simgesi olan şoklanmış beyaz gül ile kardeşinizi veya arkadaşınızı sevindirebileceğiniz gibi eşinize veya sevgilinize özel bir günde aşkın sembolü olan şoklanmış kırmızı gül hediye edebilirsiniz. Sonsuzluk anlamına gelen şoklanmış mor gül ise yine eşinize veya aile büyüklerinize hoş ve anlamlı bir hediye olabilir.

İstanbul Şoklanmış Gül Siparişi

İstanbul’daki çiçekçiler tarafından özel yöntemler ile elde edilen şoklanmış güller, özel günlerde güzel duygularınızın sembolü olarak tercih edilebilecek şık hediye seçenekleri arasında yer alır. Kurutma ve şoklama yöntemi ile elde edilen şoklanmış gül siparişi sayesinde sevdiklerinize sonsuz sevginizi zarif bir biçimde gösterebilirsiniz.

İstanbul Solmayan Gül Gönder

İstanbul solmayan gül siparişi vermek için ideal şehirlerden biridir. Birçok renk ve tasarım seçeneği ile çiçekseverlerin beğenisine sunulan şoklanmış solmayan gül buketi seçenekleri ile ev dekorasyonunuzu da şık bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

İstanbul Aynı Gün Şoklanmış Gül Teslimatı

Doğanın zarafetini evlerimize taşıyan şoklanmış güller, tasarımları ile dikkat çekici görünüme sahiptir. İstanbul içine aynı gün şoklanmış gül teslim eden çiçekçiler de bulunur. Uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz bu güzel çiçekler, sevdiklerinize duyduğunuz sonsuz sevgiyi yansıtan hoş bir hediye olabilir.

Online Solmayan Gül Siparişi

Özel yöntemler ile hazırlanan şoklanmış gül fiyatları, tasarımları bakımından çiçek yetiştiriciler arasında farklılık gösterebilir. Web sitesi üzerinden pratik bir biçimde gerçekleştirebileceğiniz online şoklanmış gül siparişi sayesinde sevdiklerinizi özel veya sıradan bir günde mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda banka veya kredi kartı ile online ödeme imkânı da sunulur. Bu sayede pratik bir biçimde siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Whatsapp Destek