İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Kaktüs

Kaktüs Çeşitleri - İstanbul Kaktüs Siparişi

Kurak bölgelerde doğal olarak yetişen kaktüs (cactus) bitkisi, su depolama yetenekleriyle ünlüdür. Kaktüsler, ilginç görünümleri ile yaygın olarak tercih edilen salon bitkileri arasında yerini almıştır. Çevresel zorluklara karşı dayanıklı bir yapıya sahip olan kaktüslerin en dikkat çekici özelliklerinden biri de bazı türlerinin etkileyici çiçekler açabilmesidir.

Birçok kültürde sadakat ve dayanıklılığı simgeleyen kaktüs çiçeği, çeşitleri bakımından geniş bir yelpazeye sahiptir. İlginç görünümleri ile dikkat çekici özelliğe sahip kaktüsler, birçok kişi tarafından ev, ofis gibi kapalı mekânlarda sıklıkla yetiştirilen bitki çeşitlerinden biridir.

Kaktüs Türleri

Dayanıklı yapıları ve su depolama özellikleri ile bilinen kaktüs türleri, çekici ve ilginç görünümleri ile ortamlarda doğal bir atmosfer yaratılmasına destek olur. Büyük yapıları ile dikkat çeken kaktüslerin yanı sıra çiçek açan kaktüs türleri de bulunur. Evlerde yaygın olarak tercih edilen kaktüs çeşitleri şöyle sıralanabilir:

·         Hamata

·         Acanthocereus Tetragonus

·         Mammillaria Elongata

·         Euphorbia Trigona (Süt Ağacı)

·         Stetsonia Coryne

·         Euphorbia İngens

·         Cereus

·         Gymnocalycium Mihanovichii

Kaktüs çeşitleri arasında yer alan Stetsonia Coryne kaktüs, büyük dikenleri ile dikkat çekerken çiçek açan kaktüs türlerinden olan Gymnocalycium Mihanovichii kaktüs ise rengarenk çiçekleri ile dikkat çeker. Kaktüs çeşitlerinin yanı sıra özel tasarım saksı içerisinde hazırlanan kaktüs aranjmanları da bulabilirsiniz. Dikensiz kaktüs çeşitleri de evinde kedi veya köpek besleyen arkadaşlarınız için harika bir seçenek olabilir. Bu nedenle sevdiklerinizin özel günlerini kutlamak amacıyla zevklerine hitap eden kaktüs türleri arasından seçiminizi yaparak hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

İstanbul Kaktüs Siparişi

İstanbul kaktüs çeşitliliğinin yoğun olduğu bir şehirdir. İstanbul’daki çiçek yetiştiricileri tarafından özel koşullarda yetiştirilen kaktüs çeşitleri, bu durumun en büyük sebebidir. Özel olarak yetiştirilen çiçek açan kaktüs türleri, kaktüs severler için mükemmel bir seçenek olarak öne çıkar. Bu nedenle İstanbul kaktüs siparişi sayesinde evinizin dekorasyonunu egzotik bir dokunuş ile tamamlayabilirsiniz.

İstanbul Kaktüs Gönder

Kaktüsler, estetik görünümlerinin yanı sıra anlamları ile de öne çıkan bitki türlerinden biridir. Zorlukların üstesinden gelmek, dayanıklılık gibi anlamları olan kaktüsler, arkadaşlarınız veya sevdikleriniz için ilham verici bir hediye olabilir.

İstanbul Aynı Gün Kaktüs Teslimatı

İstanbul içine aynı gün kaktüs teslim eden çiçek yetiştiricileri de bulunur. Bu sayede bitki yetiştirmekten hoşlanan sevgilinize, eşinize veya arkadaşınıza kaktüs göndermek iyi bir seçenek olabilir. Salon bitkileri arasında önemli bir yere sahip olan kaktüs çiçeği, dekorasyonların da estetik bir biçimde tamamlanmasına olanak sağlar.

Online Kaktüs Siparişi

Son zamanlarda bitki severler arasında popüler hale gelen online kaktüs siparişi sayesinde kendinize veya sevdiğiniz kişilere pratik bir biçimde kaktüs siparişi verebilirsiniz. Web sitesi veya mobil uygulama üzerinden teslimat adresini girerek ve teslimat tarihini belirleyerek kolayca kaktüs sipariş edebilirsiniz. Bu sayede online ödeme kolaylığını da elde edebilirsiniz.


Whatsapp Destek