İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Gösterilen: 1 ile 46 arası, toplam: 46 (1 Sayfa)

Sırala:

Ücretsiz Teslimat

Orkide - Sarı 2 Dal

649,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Orkide - Turuncu 2 Dal

685,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Mavi Orkide - Trigon

789,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Orkide - Fuşya 2 Dal

685,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Orkide - Beyaz 2 Dal

739,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Orkide - Beyaz Orkide Diana

2.660,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Orkide - Mor Orkide Diana

2.660,00 ₺
Tükendi Orkide - Turuncu Tek Dal

Ücretsiz Teslimat

Orkide - Turuncu Tek Dal

585,00 ₺
Tükendi Mavi Orkide - Sara

Ücretsiz Teslimat

Mavi Orkide - Sara

769,00 ₺
Tükendi Midi Orkide - Dalmaçyalı Orkide Mila

Ücretsiz Teslimat

Midi Orkide - Dalmaçyalı Orkide Mila

809,00 ₺
Tükendi Midi Orkide - Pembe Lily Turuncu Orkide

Ücretsiz Teslimat

Midi Orkide - Pembe Lily Turuncu Orkide

469,00 ₺
Tükendi Orkide - Pembe Orkide Diana

Ücretsiz Teslimat

Orkide - Pembe Orkide Diana

2.660,00 ₺
Tükendi Orkide - Sarı Orkide Diana

Ücretsiz Teslimat

Orkide - Sarı Orkide Diana

2.660,00 ₺
Tükendi Midi Orkide - Pembe Orkide Mila

Ücretsiz Teslimat

Midi Orkide - Pembe Orkide Mila

809,00 ₺
Tükendi Difenbahya  - Dieffenbachia Compacta

Ücretsiz Teslimat

Difenbahya - Dieffenbachia Compacta

349,00 ₺
Tükendi Midi Orkide - Turuncu Orkide Mila

Ücretsiz Teslimat

Midi Orkide - Turuncu Orkide Mila

809,00 ₺
Tükendi Midi Orkide - Pembe Lily Pembe Orkide

Ücretsiz Teslimat

Midi Orkide - Pembe Lily Pembe Orkide

469,00 ₺
Tükendi Midi Orkide - Beyaz Orkide Mila

Ücretsiz Teslimat

Midi Orkide - Beyaz Orkide Mila

809,00 ₺

Öğretmenler Günü

Öğretmenler Günü İçin Çiçek Çeşitleri

Öğretmenler, ülkemizin geleceğini şekillendiren ve hiçbir koşulda desteğini esirgemeyen öğretmenlerimizin günü olan Öğretmenler Günü’nde en özel hediyelerden biri de çiçektir. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde en özel hediyeyi öğretmenine vermek isteyenler, Nema Çiçek’ten en özel aranjmanları gönderebilirler.

Öğretmenlerimiz, en değerlilerimiz arasında yer alıyor. Yılda bir gün de olsa öğretmenlerimize olan minnetimizi ve sevgimizi göstermek ve güzel birkaç söz söylemek onlar için en güzel hediyedir. Öğretmenlerimize sevgimizi göstermenin en özel yolu çiçeklerdir.

Öğretmenler Günü Çiçek Siparişi

Öğretmenler Günü’nü en güzel şekilde yaşamak ve özel bir gün yaşatmak için İstanbul Öğretmenler Günü çiçek siparişi verebilirsiniz. Bunun için Nema Çiçek online platformundan sipariş verebilir, istediğiniz saat seçeneğinde teslimat tercih edebilirsiniz.

Öğretmenler Günü Çiçek Gönder

İstanbul Öğretmenler Günü çiçek gönder seçeneğini tercih eden öğrenciler ve veliler Nema çiçek online mağazası ile online çiçek gönder seçeneğinden hızlıca çiçek sipariş edebilir. Gül, orkide, buket olarak fanusta veya seramikte tercih edilebilecek çiçek seçeneklerinden hazırlanan pek çok aranjman veya çiçeği tercih edebilir. Birbirinden özel ve taze çiçekler en özel anlar için sizlerle.

Öğretmenler Günü Hediyesi Çiçek

Her biri özenle tasarlanan çiçek aranjmanları ile Öğretmenler Günü’nü keyifle kutlamak mümkündür. Gül, orkide, sukulent, kaktüs ve diğer bitkiler arasından zevkinize ve bütçenize göre sipariş verebilirsiniz.  

En özel ve taze çiçeklerin yer aldığı Nema Çiçek’te en özel ve zarif çiçekleri öğretmeninize hediye edebilir, öğretmenlerinizin gününü güzelleştirebilirsiniz. Farklı sunum ve aranjman çeşitleri ile Nema Çiçek online mağazasından çiçek gönderebilirsiniz.

Nema Çiçek ile farklı ve özel çiçek aranjmanları ile 24 Kasım hediyesi olarak Öğretmene hediye çiçek göndermek isteyen veliler ve öğrenciler için en özel hediyeleri vermenizi sağlar.

İstanbul Öğretmenler Günü Aynı Gün Teslim Çiçek

Öğretmenler Günü hediyesi olarak verebileceğiniz çok sayıda çiçek ve birbirinden özel aranjmanı Nema Çiçek’te bulabilirsiniz. Birbirinden güzel gül çeşitleri, göz alıcı ve zarif orkideler, gerbera, sukulent ve birbirinden farklı çiçekleri Nema Çiçek’te yer alabilirsiniz. Birbirinden özel saksı bitkilerine de Nema Çiçek’te göz atabilirsiniz.

Siz de bugünlere gelmemizi sağlayan öğretmenlerimize 24 Kasım’da özel bir çiçek göndererek onların kalplerine dokunabilir, günlerini güzelleştirebilirsiniz. Nema Çiçek, Öğretmenler Günü çiçekleri arasından zevkinize ve bütçenize uygun çiçekleri hızlıca sipariş edebilirsiniz. İstediğiniz saati seçerek çiçeğinizin ne zaman teslim edilmesini istediğinizi belirtebilirsiniz.

İstanbul Öğretmenler Günü Çiçekçi

İstanbul öğretmenler günü çiçekçi arayışındaysanız ve online çiçek siparişi vermek istiyorsanız Nema Çiçek online platformunu ziyaret edebilirsiniz. Nema Çiçek web sitesinden dilediğiniz çiçek modellerini tercih edebilir, zevkinize uygun çiçek aranjmanları oluşturabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saati seçebilir, özenle hazırlanmış çiçekleri öğretmenlerinize hediye edebilirsiniz.

Whatsapp Destek