İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Sevgiliye

Sevgiliye Çiçek Siparişi - Sevgililer Günü Çiçek Siparişi

Çiçekler, duyguları ifade etmek amacıyla tercih edilen en özel armağanlar arasında yer alır. Sevgiliye çiçek almak, ona duyduğunuz sevgiyi ifade etmenin en zarif ve anlamlı yoludur. Dünya genelinde kutlanan özel günlerden biri olan Sevgililer Günü; aşkın, sevginin ve romantizmin kutlandığı bir gündür. Sevgililer günü çiçekleri ile sevgilinize veya eşinize duyduğunuz aşkı ve sevgiyi en zarif biçimde ifade edebilirsiniz. Özel günlerin yanı sıra sıradan bir günde de sevgiliye çiçek siparişi vererek sevdiğiniz kişinin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Estetik görünümleri ve anlamları ile öne çıkan çiçekler, sevgi ve aşkın en güzel sembollerinden biridir. Bu nedenle sevgilinize duyduğunuz aşkı ve sevgiyi zarif bir biçimde ifade etmek amacıyla çiçek hediye edebilirsiniz. Çiçekler gerek Sevgililer Günü’nde gerekse doğum günü veya yıldönümü kutlamak amacıyla zarif ve anlamlı bir hediye olarak öne çıkar. Aynı zamanda sıradan bir günde sevgiliye alınan çiçek, ona duyduğunuz sevginin ve aşkın en güzel sembolüdür.

Sevgililer Günü Çiçek Siparişi

Her biri farklı anlamlara sahip olan Sevgililer Günü çiçekleri ile sevgilinize duyduğunuz aşkı zarif bir biçimde yansıtabilirsiniz. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde veya farklı bir günde sevgilinize armağan edeceğiniz çiçek ile duyduğunuz sevgiyi zarif bir biçimde ifade edebilirsiniz.

Her devirde aşkın sembolü olan kırmızı gül, Sevgililer Günü çiçekleri arasında özel bir yere sahiptir. Bu sebeple sevgilinize zarif ve anlamlı bir hediye arayışındaysanız kırmızı gül buketi güzel bir tercih olabilir. Duruluğun ve masumiyetin sembolü olan beyaz gül buketi de Sevgililer Günü’nde tercih edebileceğiniz çiçeklerden biridir. Temiz ve masum sevginin en güzel sembolü olan beyaz orkide de sevgiliye armağan edilebilecek çiçek türlerindendir. Sık tercih edilen orkide türlerinden olan pembe orkide de tatlılığın simgesi olarak öne çıkar. Minik ve sevimli görünümleri ile öne çıkan sukulent türleri de sevgiliye çiçek olarak farklı bir tercih olabilir.

Sevgiliye Çiçek Gönder

Sevginin ve aşkın kutlandığı 14 Şubat Sevgililer Günü çiçek buketleri ile sevgilinize duyduğunuz aşkı ve sevgiyi, en güzel biçimde ifade edebilirsiniz. Sıradan bir günde sevgiliye çiçek göndermek, anlamlı bir jest olabilir ve sevgilinizi mutlu etmenize olanak sağlar.

İstanbul Sevgililer Günü Çiçek Siparişi

En güzel aşk çiçekleri arasından tercihinizi yaparak Sevgililer Günü çiçek siparişi verebilirsiniz. Çünkü çiçekler, sevgilinize duyduğunuz aşkın zarif bir sembolü olabilir. Aynı zamanda sevgilinizin doğum gününü veya yıldönümünüzü kutlamak amacıyla da çiçekleri tercih edebilirsiniz.

Online Sevgililer Günü Çiçek Siparişi

Web sitesi üzerinden pratik bir biçimde online Sevgililer Günü çiçek siparişi oluşturabilirsiniz. Sevgiliye çiçek kategorisinden tercih edeceğiniz çiçeği, belirlediğiniz tarihte, teslimat adresine teslim edilebilir. Online çiçek siparişi, kredi veya banka kartı ile online ödeme yapmanıza da imkân sağlar.

Whatsapp Destek