İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Aglaonema - Dark Star

519,00 ₺

Gönderim Yeri Seçiniz

Gönderim yapmak istediğiniz semti seçtikten sonra Teslimat tarihi ve saatini seçebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri
0850 346 29 76
Güvenilir Alışveriş
Kredi Kartıyla Ödeme

Ürün Açıklaması

AGLAONEMA DARK STAR BİTKİSİ ÖZELLİKLERİ

Aglaonema Dark Star bitkisi bir çok Aglaonema bitkisinden farklı yaprak rengine sahiptir. Bu özelliği ile koleksiyon bitkilerdendir. Aglaonema Dark Star'ı yarı gölgeli bir konumda yetiştirmek en iyisidir.  Aglaonema çiçeği  yeşil ve uzun yapraklarıyla bulundukları ortama farklı bir hava katarlar. Ev, ofis ve işyerleri gibi yaşam alanlarımızı süsleyen bitkilerdir. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Doğada birçok çeşidi vardır.

Ürün Boyutu : Ø 12cm  H 35cm

AGLAONEMA DARK STAR BİTKİSİ BAKIMI

Aglaonema Dark Star'ı yarı gölgeli bir konumda yetiştirmek en iyisidir. Bitkinizin daha fazla ışık görmesi dengesiz bir şekilde büyümesini tetikleyebilir ve yapraklarında yanıklar oluşabilir. Aglaonema Dark Star'ın maksimum 3 saat dolaylı güneş ışığına ihtiyacı vardır. Yaz aylarında Aglaonema Dark Star'ın toprağını daima hafif nemli tutmak önemlidir. Bunu haftada bir kez sulama yaparak elde edebilirsiniz. Verdiğiniz su miktarına dikkat edin. Bitkinin her zaman ıslak bir saksı tabanına sahip olmaması gerekir. Sonbahar gelir gelmez, sulama sıklığınızı iki haftada bir olacak şekilde değiştirebilirsiniz. Hatta verdiğiniz su miktarını da azaltabilirsiniz. Kışın bazen bitki toprağının kurumasına izin vermek yararlı olabilir. Her sulamada asla gereğinden fazla su verilmesin. 

Ürün Özellikleri

Çiçek Özellikleri
Saksı Çapı 12 cm
Saksı Dahil Bitki Boyu 35 cm

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek