İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Bitki Bakım Seti - Bonsai

439,00 ₺

Gönderim Yeri Seçiniz

Gönderim yapmak istediğiniz semti seçtikten sonra Teslimat tarihi ve saatini seçebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri
0850 346 29 76
Güvenilir Alışveriş
Kredi Kartıyla Ödeme

Ürün Açıklaması

ÇİÇEKLİ BİTKİLER BAKIM SETİ ÖZELLİKLERİ 

Genel Kullanım Bitki Besini Hakkında:

Dış mekan, saksılı bitkiler, yeşil bitkiler uygulanır.  Bitkinin gelişme döneminde, 8 günde bir uygulama önerilir. Uyku döneminde ise ayda bir kez, sulama suyu ile bitkiye verilebilir. Sulama suyuna ilave ederek çalkalayınız. Sıcak ve güneşli günlerde, sulama eşliğinde yapacağınız besin uygulaması için sabah ve akşam saatlerini tercih ediniz. Uygulamayı, solgunluk belirtisi göstermeyen bitkilere yapınız.

Bonsai Bitkiler Besini Hakkında: 

Bahçenizde, balkonunuzda ya da iç mekanda yetiştirdiğiniz Bonsai için bitki besini. Zengin ve dengeli içeriğiyle bitkinin gelişimini sağlar. Güvenle kullanabileceğiniz bu ürün sayesinde  tüm bonsailerinize uygulayabilirsiniz. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız 1 ölçek sıvı besini iki litre suya yavaşça karıştırarak ekleyin. Bu karışımla sulama işlemini gerçekleştirin. Bitkinin gelişim döneminde 15 günde bir Temmuz, Ağustos ayları ile kış döneminde uygulanmamalıdır. Sıcak ve güneşli günlerde sulama eşliğinde yapacağınız besin uygulaması için sabah ve akşam saatlerini tercih ediniz. Direkt gün ışığı almayan, nemsiz ve kuru ortamda, 5-30°C arasında saklayınız. 


Ürün Özellikleri

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek