İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Bitki Bakım Seti - Menekşe

439,00 ₺

Gönderim Yeri Seçiniz

Gönderim yapmak istediğiniz semti seçtikten sonra Teslimat tarihi ve saatini seçebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri
0850 346 29 76
Güvenilir Alışveriş
Kredi Kartıyla Ödeme

Ürün Açıklaması

ÇİÇEKLİ BİTKİLER BAKIM SETİ ÖZELLİKLERİ 

Genel Kullanım Bitki Besini Hakkında:

Dış mekan, saksılı bitkiler, yeşil bitkiler uygulanır.  Bitkinin gelişme döneminde, 8 günde bir uygulama önerilir. Uyku döneminde ise ayda bir kez, sulama suyu ile bitkiye verilebilir. Sulama suyuna ilave ederek çalkalayınız. Sıcak ve güneşli günlerde, sulama eşliğinde yapacağınız besin uygulaması için sabah ve akşam saatlerini tercih ediniz. Uygulamayı, solgunluk belirtisi göstermeyen bitkilere yapınız.

Menekşe Bitki Besini Hakkında: 

Hassas bir yapıya sahip olan menekşeler, bol ışık alan, nemli ortamlarda yetiştirmeli, ancak doğrudan güneş ışığı almamalıdır. Bu ürün menekşelerinizin ihtiyaç duyduğu besinleri almasını, dolasıyla sağlıklı ve canlı kalmasını sağlar. Kullanmadan önce iyice çalkalayınız 1 ölçek sıvı besini iki litre suya yavaşça karıştırarak ekleyin. Bu karışımla  yaprakları ıslatmadan sadece toprağı sulayın. Kasım ve şubat ayaları arasında 20 günde bir diğer aylarda bitkiler  hızlı gelişirken, her iki  sulamada bir besinli sulama yapın. Direkt gün ışığı almayan, nemsiz ve kuru ortamda, 5-30°C arasında saklayınız. 

Ürün Özellikleri

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek