İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Ürün Açıklaması

CİSSUS DİSCOLOR BİTKİSİ ÖZELLİKLERİ

Cissus, iddiasız ev bitkilerini ifade eder. Kaprisli olmaması nedeniyle takdir edilmektedir. Çiçek Rusya, Ukrayna, da yaygındır. Geniş bir şekilde yetiştirilir. Asılı saksılarda veya derin saksılarda yetiştirmek için harika. Yeşil bir köşe için mükemmel bir dekor. Yaprakların karmaşık elmas şeklindeki şeklindedir. Cissus çok renklidir.  Güzel alacalı yaprakları için takdir. Yaprakların ana rengi kırmızımsıdır. Gümüş lekeler yüzeye yayılmış. Yaprağın arkası mordur.

Ürün Bilgisi: Ø:27cm  H:150cm

CİSSUS DİSCOLOR BİTKİSİ BAKIMI

Sıcaklık. Cissus ılımlı sıcaklığı sever. Yaz için en uygun sıcaklık 18-25 ° C'dir. Sonbahar ve kış - 18 ° C Sıcaklığın 10 ° C'ye düşmesine dayanır Yaprakları düşürerek cereyanlara ve sıcaklık değişimlerine tepki verir. Aydınlatma. Işık dağınık, parlak. Işık gereksinimleri türe göre değişir. Antarktika cissus sakince gölgelendirmeye yanıt verir - kötü aydınlatılmış salonları ve banyoları düzenlemek için kullanılır. Eşkenar dörtgen görünüm, ışık gereksinimlerini arttırdı. Sulama. Yeşil kütlenin hızlı büyümesi ve bolluğu nedeniyle bitki nemi talep ediyor. Bol su, tencerede suyun durgunluğunu önler. Sabit bir toprak nemi koruyun. Substratın yüzeyini kuruttuktan sonra başka bir sulama yapılır. Kışa yaklaştıkça sulama azalır. Nem. Yüksek nem, bakımın ana bileşenidir. Düzenli olarak püskürtün. Kışın - günde iki kez, yaz aylarında - bir. Çok hacimli olmayan bitkiler duşta yıkanır. Desteklerdeki büyük bitkilerde yapraklar ıslak bir süngerle silinir. Soyunma Herhangi bir tam, dengeli mineral bileşimi uygundur. Beslenme arasındaki zamanlar - bir hafta. Gübreler sadece hızlı bir büyüme döneminde uygulanır. Kışın üst pansuman isteğe bağlıdır. Nakli. Beş yaşına kadar, yıllık olarak başka bir kaba aktarılırlar. 2-3 yıl aralıklarla dayandıktan sonra. Toprak karışımı eşit miktarda turba, kum, yapraklı, kirli toprak, iyi humustan oluşur. Drenaj gerekli. Kırpma, Budama için en uygun dönem bahar. Eski, kayıp dekoratif kamçı kısalır. Dallanma geliştirmek için genç sürgünler çimdik. Sakince budama alır, hastalanmaz ve çabucak büyür. Önemli! Uyuşukluk cissus için organize değilse, o zaman kışın beslenme durmaz. Gübreler iki kez daha az ve daha az konsantrasyonda uygulanır.


Ürün Özellikleri

Çiçek Özellikleri
Saksı Çapı 27 cm
Saksı Dahil Bitki Boyu 150 cm

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek