İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Ürün Açıklaması

Difenbahya - Dieffenbachia Tropic Snow Bitkisi Özellikleri 

Difenbahya çiçeği tropikal bir bitkidir. Genellikle evlerde süs bitkisi olarak tercih edilir. Ağlayan çiçek olarak da bilinir. Difenbahya çiçeğinin anavatanı Meksika, Güney Amerika ve Batı Hint Adaları’dır. İri, uzun ve gösterişli yapraklara sahiptir. Her iklimde yaşamayı sever ve neredeyse hiç toprak ayırt etmez. 

Ürün Bilgisi: İthal Ø 21cm H 50 cm

Difenbahya - Dieffenbachia Tropic Snow Bitkisi Bakımı

Difenbahya çiçeği rüzgârdan ve hava akımından korunmalıdır. Belirli zamanlarda sararmış veya çürümüş yaprakları makas yardımıyla budanmalıdır. Yapraklarının bir cisme temasta bulunmaması önemlidir. Gün ışığını filtrelenmiş şekilde bolca alan evin aydınlık, gölge odalarını sever. Yaprakları gün ışığına doğru eğilimde bulunacağından dolayı bitki her ay düzenli olarak ışık yönüne doğru çevrilmelidir. Yaz aylarında hava sıcaklığı yüksek olduğu için daha sık sulama yapılırken kış aylarında daha seyrek ve kontrollü şekilde sulanmalıdır. Bitkinin hava ihtiyacı günlük ve düzenli olarak bulunduğu odanın penceresi açılarak sağlanmalıdır.


Ürün Özellikleri

Çiçek Özellikleri
Saksı Çapı 21 cm
Saksı Dahil Bitki Boyu 50 cm

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek