İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Dua Çiçeği - Maranta Leuconeura Fascinator

359,00 ₺

Gönderim Yeri Seçiniz

Gönderim yapmak istediğiniz semti seçtikten sonra Teslimat tarihi ve saatini seçebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri
0850 346 29 76
Güvenilir Alışveriş
Kredi Kartıyla Ödeme

Ürün Açıklaması

MARANTA LEUCONEURA FASCİNATOR BİTKİSİ ÖZELLİKLERİ

Maranta Dua Çiçeği olarak bilinen bu tür, muhteşem alacalı yapraklı bir iç mekan bitkisidir, Maranta leuconeura var. Tavşan Ayağı olarak da bilinen kerchoveana, harika yeşilliklere sahip, yaprakları merkezi damarın her iki tarafında koyu yeşil yamalar ile açık gri-yeşil renklidirYaprak alt kısımları düzgün bir gümüşi yeşildir. Maranta'nın yaprakları gündüz düz yatma ve namazdaymış gibi geceleri yukarı doğru kapanma alışılmadık özelliğine sahiptir.

Ürün Bilgisi: Q 12CM H 30 CM 

MARANTA LEUCONEURA FASCİNATOR BİTKİSİ BAKIMI 

Maranta çiçeği, yazın haftada en az 2 kere, kış aylarında ise haftada 1 kere saksı üstten sulanmalıdır. Suyun tüm toprağa ulaşması gerekmektedir. Bu bitkide sıcak, nemli, bol miktarda gübre dahil olmak üzere sera benzeri koşullar sağlandığında en iyi şekilde büyür ve yayılır. Çok serin veya çok kuru ortamlarda yapraklarını kaybeder. Çok fazla güneşte kaldığı zaman yapraklarında kahverengi lekeler oluşabilir.

Ürün Özellikleri

Çiçek Özellikleri
Saksı Çapı 12 cm
Saksı Dahil Bitki Boyu 30cm

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek