İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Ürün Açıklaması

Forest Floral Foam Çiçek Köpüğü 

Yeşil renkte bir çiçek süngeridir, içerisindeki kimyasal maddelerden dolayı suyu hapseder ve asla bırakmaz aranjmanlarda kullanılma sebebi bu yüzdendir. Çiçek ustaları vazo içerisinde koyulan çiçek köpüğü üzerine çiçekler saplayarak harika tasarımlar ortaya çıkartıp, müşterilerine harika ürünleri gönderirler. Çiçek aranjmanları hazırlarken kullanılan en temel malzemelerin başında çiçek süngerleri geliyor. Çiçek süngerleri suyun içinde bekletiliyor ve içerisine su çekmesi sağlanıyor. Böylelikle  dalından kesilen çiçeklerin daha uzun süre diri görünümünü korumasını sağlıyor.

Ürün Ölçüleri: 22*11*7 CM
Kolay kesile bilirliği sayesinde rahatlıkla şekil verilebilir. Su çekme özelliği sayesinde ıslak kullanımlara uygundur . Yeşil renktedir. Bitkisel kompozisyonlara uygun görsel sağlar. Yapısal özellikleri kolay saplanmaya uygundur. Canlı, cansız ve şoklanmış tüm bitkisel kullanımlara uygundur.

Ürün Özellikleri

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek