İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Kaktüs - Hamata

339,00 ₺

Gönderim Yeri Seçiniz

Gönderim yapmak istediğiniz semti seçtikten sonra Teslimat tarihi ve saatini seçebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri
0850 346 29 76
Güvenilir Alışveriş
Kredi Kartıyla Ödeme

Ürün Açıklaması

KAKTÜS BİTKİSİ ÖZELLİKLERİ

Kaktüsler suyu korumak için birçok uyum gösterirler. Hemen hemen tüm kaktüsler sukulent dir, yani kalınlaşmış, etli kısımları suyu depolamak için uyarlanmıştır. Diğer birçok sulu meyvenin aksine, bu hayati sürecin gerçekleştiği çoğu kaktüsün tek parçasıdır. Çoğu kaktüs türü gerçek yapraklarını kaybetmiş, yalnızca oldukça değişmiş yapraklar olan dikenler kalmıştır. Dikenler, otodurlar karşı savunmanın yanı sıra, kaktüse yakın hava akışını azaltarak ve biraz gölge sağlayarak su kaybını önlemeye yardımcı olur

Ürün Boyutu :Q 14CM H 20CM

KAKTÜS BİTKİSİ BAKIMI

Kaktüslerin bakımı gayet kolay bir bitkidir. kaktüslerin ev içerisindeki konumudur. Kaktüsler gölge alandan ziyade güneşli bölgeleri daha çok severler fakat öğlen direk güneş ışığından korumanızda fayda vardır. kaktüsün bulunduğu ortamdaki nemdir. Nemsiz yerler kaktüsler için en ideal yerlerdir. Fazla nem olan yerlerde kaktüslerde çürüme meydana gelecektir. kaktüslerin sulamasıdır. Mümkün olduğu kadar az sulama yapın. Yazları  20-30 günde bir defa kışın ise 30-50 günde bir sulama yapmanız kaktüsler için yeterlidir. Sulama yaparken de toprağın sadece suyun nemini alması yeterlidir.

Ürün Özellikleri

Çiçek Özellikleri
Saksı Çapı 14 cm
Renk Beyaz
Saksı Dahil Bitki Boyu 20 cm

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek