İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Ürün Açıklaması

KALANCHOE BİTKİSİ ÖZELLİKLERİ

Kalanşo da çiçekleri ile bu türün en gözde çiçeklerindendir. Tombul ve parlak yaprakları ile gösterişli bir ev ve ofis çiçeği diyebiliriz onun için. Demetler halinde öbek öbek çiçekleri olan Kalanşo'nun doğada bir çok rengi bulunur. Çiçek renkleri kırmızı, sarı, beyaz, turuncu veya pembe olabilir.

Ürün Bilgisi: Saksı 10,5 cm Bitki boyu: 20 cm 

KALANCHOE BİTKİSİ BAKIMI

Kalanchoe'unuzu drenajı iyi olan bir saksıya koyun. Ardından, toprağını ekleyin. Dikim yaparken, kök topun saksı kenarının yaklaşık iki cm altında olduğundan emin olun. Toprağı nemli tutmak için yeterince saksı karışımı eklediğinizden emin olun, ancak mobilyalarınıza sızacak kadar ıslaklık olmamalı. Kalanşo çiçeği düzenli sulama ihtiyacı duymayan bir çiçektir. Saksı ve toprak değişimi, daha fazla çiçeklenmeyi teşvik etmenin başka bir yoludur. Yeniden çiçeklenmeyi teşvik etmek için kümenin tabanındaki çiçekleri keskin makasla kesin. Budama çiçekleri rahatlatacaktır. Kalanchoes, diğer ev bitkileri arasında güzel görünecek etli yapraklara sahiptir. Bu bitki çiçeklendikten sonra dinlenmeye ihtiyaç duyar. Bu nedenle sulamaya ara vermek gerekir.

Ürün Özellikleri

Çiçek Özellikleri
Saksı Çapı 10.5
Renk Beyaz
Saksı Dahil Bitki Boyu 20

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek