İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Kalp Kalbe Karşı Bitkisi

560,00 ₺

Gönderim Yeri Seçiniz

Gönderim yapmak istediğiniz semti seçtikten sonra Teslimat tarihi ve saatini seçebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri
0850 346 29 76
Güvenilir Alışveriş
Kredi Kartıyla Ödeme

Ürün Açıklaması

KALP KALBE KARŞI BİTKİSİ ÖZELLİKLERİ 

Kalp Kalbe Karşı Çiçeği, yapraklarındaki ilginç ve dekoratif görünümlü kalp şekli nedeniyle popüler bir iç mekan bitkisidir. Yaprakları etli ve yeşil renklidir. Yaprakların üzerinde beyaz veya soluk mor renkli çizgiler bulunabilir. Yavaş büyüyen bir bitkidir. 

KALP KALBE KARŞI BİTKİSİ BAKIMI 

Kalp kalbe karşı çiçeği güneşsiz ortama uyum sağlayabilen bir bitkidir. Fakat böyle bir ortamda tutulduğu takdirde yaprakları soluk yeşil olur. Bu sebeple saha canlı renklilik için güneşe gereksinimi söz konusudur. Kalp kalbe karşı çiçeğinin yapraklarının küçücük kalmaması için de az güneşli bir yerde tutulması önemlidir. Bu sayede yaprak gelişimi arzu edildiği şekilde gerçekleşir. Susuzluğa çok fazla bir ihtiyaç duymadığından dolayı düzenli bir sulamaya gereksinim duymaz. Ancak yazın bitkinin toprağı kupkuru olur olmaz sulanması önemlidir. Diğer zamanlarda ise toprak tamamıyla kurumadıkça sulama yapılmamalıdır.  Suyu hızlı süzebilen, hafif asitli yahut nötr toprak seven bir bitkidir. Diğer basit topraklarda yetiştirilmesi durumunda ise yaz boyunca ayda bir kez hafif dozajda genel amaçlı bitki besini verilmesi tavsiye edilir. 

Ürün Özellikleri

Çiçek Özellikleri
Saksı Çapı 12 CM
Saksı Dahil Bitki Boyu 12 cm

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek