İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Kraton - Codiaeum Petra

379,00 ₺

Gönderim Yeri Seçiniz

Gönderim yapmak istediğiniz semti seçtikten sonra Teslimat tarihi ve saatini seçebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri
0850 346 29 76
Güvenilir Alışveriş
Kredi Kartıyla Ödeme

Ürün Açıklaması

CODİAEUM PETRA KRATON, CROTON BİTKİSİ ÖZELLİKLERİ

Kraton çiçeğinin yeşil ve narin yaprakları vardır. Bu çiçek türü, olumsuz hava şartlarına karşı oldukça dayanıksızdır. Olumsuz çevre koşullarında yapraklarını hızlı bir şekilde dökebilmektedirrüzgar veya esinti sevmezler. Karanlık yerlerde çok durmamalıdır. Doğrudan güneş ışığı almaması gerekir. Bir perdenin arkasında ya da örtünün arkasına konulmalıdır.

Ürün Boyutu : Ø:14cm  H:40cm

CODİAEUM PETRA KRATON, CROTON BAKIMI

Kraton çiçeği ev, ofis ve işyerleri gibi yaşam alanlarımızı süsleyen bitkilerdir. Uzun ömürlü ve dayanıklı bir çiçektir. Büyük ve güzel yapraklarıyla bulundukları ortama farklı bir hava katarlar.  Kraton çiçeği; gün ışığına eğilim göstermektedir. Çiçeğin bir bölümü gün ışığı görmeyerek, tek yöne eğilmektedir. Sürekli aralıklar dahilinde, haftada bir kez olacak biçimde çiçeğin yönü değiştirilmelidir. Kraton çiçeği, yazın haftada en az iki kere, kış aylarında ise haftada 1 kere saksı üstten sulanmalıdır. Suyun tüm toprağa ulaşması gerekmektedir. Kraton çiçeği dallarının üzerindeki yapraklar solup geçtikten sonra bitkimizin bir daha çiçek açması için solan yaprakları kesilerek budanmalı ve kesilen bölgenin içine hava akımının girmesine engel olmak için, üzeri kapatılmalıdır.
 


Ürün Özellikleri

Çiçek Özellikleri
Saksı Çapı 14 cm
Saksı Dahil Bitki Boyu 40 cm

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek