İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Kuşkonmaz Çiçeği - Asparagus Densiflorus

529,00 ₺

Gönderim Yeri Seçiniz

Gönderim yapmak istediğiniz semti seçtikten sonra Teslimat tarihi ve saatini seçebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri
0850 346 29 76
Güvenilir Alışveriş
Kredi Kartıyla Ödeme

Ürün Açıklaması

ASPARAGUS DENSİFLORUS BİTKİSİ ÖZELLİKLERİ

Asparagus Densiflorus diğer adı Kuşkonmaz çiçeği olarak da bilinmektedir.  Kuşkonmaz çiçeğinin yaprakları iğneye benzeyen ve ince tül biçimindedir. Bu bitki bulunduğu ortama farklı bir atmosfer kazandırır. Kuşkonmaz çiçeği bulunduğu ortama ayrı bir güzellik kazandıran çiçek türleri arasında yerini alıyor.

Ürün Boyutu : Ø 23cm  H 40cm

ASPARAGUS DENSİFLORUS BİTKİSİ BAKIMI

Kuşkonmaz çiçeğinin bakımı kolaydır. Fırfırlı, tüylü kuşkonmaz eğreltiotu bitkisi yumuşak ve bulanık görünür, ancak kuşkonmaz çiçeği bitkisine bakarken dikenli sivri uzantıları olduğunu görünce şaşırabilirsiniz. Bu nedenle elinize eldiven takmayı unutmayın ki bu minik çıkıntılardan dolayı parmaklarınız zarar görmesin. Kuşkonmaz çiçeği bakımında gün ışığının önemi oldukça büyüktür. Ancak direkt gün ışığına maruz kalmaması gerekmektedir. Aydınlık olan yerler bu bitkinin yapraklarının parlak ve canlı kalması için oldukça önemlidir. Kuşkonmaz eğreltiotu bitkisi bazen çiçek açabilmektedir. Çiçekleri minik beyaz ve küçüktür. Ya mevsiminin sonlarında çiçek açar. Çiçeklerin yarısı daha sonra meyveye dönüşür.Ürün Özellikleri

Çiçek Özellikleri
Saksı Çapı 23 cm
Saksı Dahil Bitki Boyu 40 cm

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek