İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Palmiye - Howea Forsteriana Kentia Palmiyesi 150

2.499,00 ₺

Gönderim Yeri Seçiniz

Gönderim yapmak istediğiniz semti seçtikten sonra Teslimat tarihi ve saatini seçebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri
0850 346 29 76
Güvenilir Alışveriş
Kredi Kartıyla Ödeme

Ürün Açıklaması

HOWEA FORSTERİANA KENTİA PALMİYESİ ÖZELLİKLERİ

Kentia Tropikal tarzda iç mekan bitkilerinin ve salon dekorasyonlarının en gözdelerindendir. Kentia palmiye veya saz palmiye Howea forsteriana, Avustralya'daki Lord Howe Adası'na endemik olan palmiye ailesi Arecaceae'de çiçekli bir bitki türüdür. Norfolk Adası'nda da yaygın olarak yetiştirilmektedir. Sonunda 10 m boyunda 6 m genişliğinde büyüyen nispeten yavaş büyüyen bir bitkidir.

Ürün Bilgisi: (İthal) Ø 24cm H 150cm

HOWEA FORSTERİANA KENTİA PALMİYESİ BAKIMI

İdeal gelişim göstermesi için güneş ışığını direkt almayan, aydınlık bir alana yerleştirilmelidir. Aşırı sulamadan kaçınarak toprak her zaman nemli tutulmalı ve toprak yüzeyi kontrol edilerek kurumaya başlamışsa orta seviyede sulama yapılmalıdır. Düşük nem, radyatör ve benzeri ısı kaynaklarına fazla yakınlık gibi dış faktörlerden korunarak 12°’nin altına düşmeyen ortamlarda yetiştirilmesi önerilir. Bitkinin gelişimini desteklemek için mart ve eylül aylarında 2-3 haftada 1 gübre desteğinde bulunmanız önerilir. Bitkinizin gelişim göstermeye devam etmesi yılda 1 kez uyku döneminden sonra saksı değişimi yapmanız önerilir.Ürün Özellikleri

Çiçek Özellikleri
Saksı Çapı 24 cm
Saksı Dahil Bitki Boyu 150 cm

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek