İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Paşa Kılıcı - Sansevieria Trifasciata Kırçıllı Beyaz Zoe

369,00 ₺

Gönderim Yeri Seçiniz

Gönderim yapmak istediğiniz semti seçtikten sonra Teslimat tarihi ve saatini seçebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri
0850 346 29 76
Güvenilir Alışveriş
Kredi Kartıyla Ödeme

Ürün Açıklaması

Paşa Kılıcı Bitkisi Özellikleri 

Kılıç çiçeği adıyla da bilinen Paşa kılıcı, Asparagaceae ailesine ait bir bitkidir. Peygamber kılıcı adıyla da bilinmektedir. Anavatanı, Afrika’nın tropik ve kayalık
bölgeleriyle, Madagaskar ve Hindistan'dır. Bulunduğu ortamda havayı en iyi temizleyen bitkiler arasındadır. 
Parlak sivri yaprakları, ince uzun boyuyla, grafiksel olarak vurgu bitkisidir. Alacalı formları ile büyüleyici bir yapısı olan Paşa Kılıcı bitkisini düşük ışık alan , yarı karanlık konumlarınızı renklendirmek için tercih edebilirsiniz. Bakımı oldukça kolay bir bitki türüdür.

Ürün Boyutu: Q: 9CM H: 25CM 

Paşa Kılıcı Bitkisi Bakımı

Sulamadan önce toprağı kontrol edilmeli, tamamen kurumuşsa sulama yapılmalıdır. Fazla suyun drenaj deliklerinden akmasına dikkat etmeniz önerilir. Kuru ortama karşı dayanıklı bir bitkidir. Bulunduğu ortamın 12°’nin altına düşmemesi önerilir. Bitkinizin gelişimini desteklemeniz için ayda 1 kez gübre desteğinde bulunmanız önerilir. Bitkinizin gelişim göstermeye devam etmesi için uyku döneminden sonra 2-3 yılda bir saksısını değiştirmeniz önerilir.

Ürün Özellikleri

Çiçek Özellikleri
Saksı Çapı 9 cm
Renk Beyaz
Saksı Dahil Bitki Boyu 25 cm

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek