İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Salon Palmiyesi - Dypsis Lutescens 125

1.269,00 ₺

Gönderim Yeri Seçiniz

Gönderim yapmak istediğiniz semti seçtikten sonra Teslimat tarihi ve saatini seçebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri
0850 346 29 76
Güvenilir Alışveriş
Kredi Kartıyla Ödeme

Ürün Açıklaması

DYPSİS LUTESCENS BİTKİSİ ÖZELLİKLERİ

Areka Palmiyesi, Dypsis Lutescens ismiyle de bilinen Madagaskar kökenli bir bitkidir. İnce kavisli gövdesi üzerinden büyüyen parlak yeşil yapraklarıyla oldukça zarif bir bitkidir. 12°’nin altına düşmeyen, güneş ışığını direkt almayan aydınlık bir alana yerleştirilmeli ve kontrol edildiğinde toprak üst yüzeyi kurumaya başlamışsa sulanmalıdır. Mart ve eylül ayları arasında 2-3 haftada 1 uygulayacağınız gübre desteği, yılda bir kez saksı değişimi bitkinin gelişimi için önerilir.

Ürün Bilgisi: İthal Q 24cm 125CM

DYPSİS LUTESCENS BİTKİSİ BAKIMI

Güneş ışığı altında doğrudan bırakılmamalı tercihen aydınlık yerlerde konumlandırılmalıdır. Eğer başka bir cisme temas ediyorsa yaprak uçlarında kurumalar meydana gelir. Ayrıca yaprak uçlarında kurumaya neden olan bir başka sebep ise kışın kalorifer, klima, soba gibi kaynaklara yakın olmasıdır. Aşırı soğuk ve aşırı sıcak ortamlarda yine kurumalara neden olur. Nemli toprak isteği vardır. İdeal sıcaklık ortamı 18 - 25 derecedir.Ürün Özellikleri

Çiçek Özellikleri
Saksı Çapı 24 cm
Saksı Dahil Bitki Boyu 125 cm

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek