İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Ürün Açıklaması

ASPİDİSTRA ELATİOR BİTKİSİ ÖZELLİKLERİ:

Salon bitkisi olarak bilinen Aspidistra elatior aslında şık, güzel, kibar, üstelik iç mekanlara son derece uyumludur. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Aspidistra çiçeği direk gün ışığına maruz kalmamalıdır. Bolca gün ışığını sever, yapraklarının gelişimi için çok önemlidir. Hızlı büyüyebilmesi için aydınlık yerlere ihtiyaç duyar.

Ürün bilgisi: Ø13CM H:50CM

ASPİDİSTRA ELATİOR BİTKİSİ BAKIMI:

Salon yaprağı bitkisi, bol organik madde içeren, kumlu topraklarda iyi gelişir. Toprak, bitki köklerinin havalandırılmasını ve suyun drenajını sağlamalıdır. Düzenli sulama ihtiyacı olan bir bitkidir. Bitkinin toprağı kuruduğunda sulanması gerekir. Ancak, bitkinin sık sık sulanması bitkinin köklerinin çürümesine neden olabilir. Düşük ışık koşullarına dayanıklıdır. Bu nedenle, bitki doğrudan güneş ışığına maruz kalmazsa da büyüyebilir. Bitkinin, loş ışık alan bölgelerde bile gelişebilmesi, onu ev bitkisi sevenler için ideal bir bitki yapar. Ancak, bitkinin doğrudan güneş ışığına maruz kalması, yapraklarındaki yanıklara neden olabilir.

Ürün Özellikleri

Çiçek Özellikleri
Saksı Çapı 13 cm
Renk Siyah

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek