İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Solmayan Gül - Açık Pembe

1.129,00 ₺

Gönderim Yeri Seçiniz

Gönderim yapmak istediğiniz semti seçtikten sonra Teslimat tarihi ve saatini seçebilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri
0850 346 29 76
Güvenilir Alışveriş
Kredi Kartıyla Ödeme

Ürün Açıklaması

AÇIK PEMBE ŞOKLANMIŞ GÜL ÖZELLİKLERİ 

Solmayan gül özel bir işlemden geçirilerek ömrü 2 ila 4 yıla kadar uzatılan güllerdir. Güllere bir anlamda şoklama yöntemi uygulanıyor ve bu sayede hem formlarını hem de renklerini korumaları sağlanıyor. Solmayan güllerin sağlığa hiçbir zararının olmadığını belirtmek isteriz. Sevdiklerinize gönül rahatlığıyla geniş bir renk skalası sunan bu özel gülleri gönderebilirsiniz.

Ürün adeti:6

AÇIK PEMBE ŞOKLANMIŞ GÜL BAKIMI  

Solmayan gülleri kesinlikle doğrudan güneş ışığına maruz bırakmamanız gerekiyor. Çünkü güneş ışığı solmayan güllere zarar verir ve kısa sürede formunu kaybetmesine neden olur. Bu özel çiçekleri asla su ile temas ettirmemelisiniz. Hatta solmayan güllerinizi kesinlikle nemli ortamlarda bulundurmayın. Çünkü su hatta nem maalesef bu çiçeklerin bozulmasına neden oluyor. Solmayan güllere dokunmayın. Fiziksel temas da bu çiçeklerin ömürlerini kısaltan unsurlar arasında yer alıyor. Hatta ne kadar çok temas ederseniz güller o kadar çok kısa sürede formunu kaybeder. 


Ürün Özellikleri

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek