İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Ürün Açıklaması

KIRMIZI ŞOKLANMIŞ GÜL ÖZELLİKLERİ 

Solmayan gül özel bir işlemden geçirilerek ömrü 2 ila 4 yıla kadar uzatılan güllerdir. Güllere bir anlamda şoklama yöntemi uygulanıyor ve bu sayede hem formlarını hem de renklerini korumaları sağlanıyor. Solmayan güllerin sağlığa hiçbir zararının olmadığını belirtmek isteriz. Sevdiklerinize gönül rahatlığıyla geniş bir renk skalası sunan bu özel gülleri gönderebilirsiniz.

Ürün Boyutu : Ø 10cm Gül ile H 15CM 

KIRMIZI ŞOKLANMIŞ GÜL BAKIMI  

Solmayan gülleri kesinlikle doğrudan güneş ışığına maruz bırakmamanız gerekiyor. Çünkü güneş ışığı solmayan güllere zarar verir ve kısa sürede formunu kaybetmesine neden olur. Bu özel çiçekleri asla su ile temas ettirmemelisiniz. Hatta solmayan güllerinizi kesinlikle nemli ortamlarda bulundurmayın. Çünkü su hatta nem maalesef bu çiçeklerin bozulmasına neden oluyor. Solmayan güllere dokunmayın. Fiziksel temas da bu çiçeklerin ömürlerini kısaltan unsurlar arasında yer alıyor. Hatta ne kadar çok temas ederseniz güller o kadar çok kısa sürede formunu kaybeder. 

Ürün Özellikleri

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek