İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Ürün Açıklaması

KAKTÜS BİTKİSİ ÖZELLİKLERİ

Kaktüsler suyu korumak için birçok uyum gösterirler. Hemen hemen tüm kaktüsler sukulnet dir, yani kalınlaşmış, etli kısımları suyu depolamak için uyarlanmıştır. Diğer birçok sulu meyvenin aksine, bu hayati sürecin gerçekleştiği çoğu kaktüsün tek parçasıdır. Çoğu kaktüs türü gerçek yapraklarını kaybetmiş, yalnızca oldukça değişmiş yapraklar olan dikenler kalmıştır. Dikenler, otonurlar karşı savunmanın yanı sıra, kaktüse yakın hava akışını azaltarak ve biraz gölge sağlayarak su kaybını önlemeye yardımcı olur

Ürün Boyutu :Q 12CM H 30CM

KAKTÜS BİTKİSİ BAKIMI

Kaktüslerin bakımı gayet kolay bir bitkidir. kaktüslerin ev içerisindeki konumudur. Kaktüsler gölge alandan ziyade güneşli bölgeleri daha çok severler fakat öğlen direk güneş ışığından korumanızda fayda vardır. kaktüsün bulunduğu ortamdaki nemdir. Nemsiz yerler kaktüsler için en ideal yerlerdir. Fazla nem olan yerlerde kaktüslerde çürüme meydana gelecektir. kaktüslerin sulamasıdır. Mümkün olduğu kadar az sulama yapın. Yazları  20-30 günde bir defa kışın ise 30-50 günde bir sulama yapmanız kaktüsler için yeterlidir. Sulama yaparken de toprağın sadece suyun nemini alması yeterlidir.

Ürün Özellikleri

Çiçek Özellikleri
Saksı Çapı 12 cm
Renk Gümüş
Saksı Dahil Bitki Boyu 30 cm

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek