İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Çok Satan ÜrünlerHepsini Gör

Ücretsiz Teslimat

Orkide - Sarı 2 Dal

649,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Orkide - Turuncu 2 Dal

685,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Antoryum - Anthurium Zuzu

859,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Antoryum - Anthurium Lily

769,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Mavi Orkide - Trigon

789,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Dracaena - Marginata

649,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Kraton - Codiaeum Petra

379,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Orkide - Beyaz 2 Dal

739,00 ₺

Ücretsiz Teslimat

Orkide - Fuşya 2 Dal

685,00 ₺
Tükendi Sarı Guzmania Sarı Nora

Ücretsiz Teslimat

Sarı Guzmania Sarı Nora

539,00 ₺

Taze Çiçek Siparişi - İstanbul İçi Aynı Gün Taze Çiçek

Taze Çiçek Siparişi - İstanbul Taze Çiçek Siparişi

Taze çiçek, estetik görünümleri ile dikkat çekici bir güzelliğe sahiptir. Canlı ve yeni toplanmış çiçeklerin farklı biçimlerde düzenlenmesi ile elde edilen taze çiçekler, dekoratif amaçlarla kullanılabilir. Aynı zamanda taze çiçek siparişi vererek sevdiklerinizi özel veya sıradan bir günde mutlu edebilirsiniz.

Taze çiçekler, canlı renkleri ve estetik görünümleri ile göz alıcı bir güzelliğe sahiptir. Duygusal anlamda kendinizi ifade etmek amacıyla da bu güzel çiçeklerden yararlanabilirsiniz. Özel anlamlara sahip olan taze çiçekler, sevdiklerinizin özel anlarını kutlamak amacıyla tercih edebileceğiniz harika bir hediye alternatifidir. İstanbul taze çiçek siparişi sayesinde güzellikleri ile öne çıkan çiçekler ile hazırlanan taze çiçekler ile sevgiliniz ile yıldönümünüzü şık ve anlamlı bir biçimde kutlayabilirsiniz.

Taze Çiçek Gönder

Renkleri ve görünümleri ile dikkat çeken taze çiçek, canlı çiçek olarak da adlandırılır. Yıldönümü, doğum günü, yeni iş tebriği gibi özel anları kutlamak amacıyla özel olarak tasarlanan taze çiçek buketi ile sevdiklerinizin özel anlarda mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Taze çiçek buketleri, farklı türdeki çiçeklerden hazırlanabilir. En taze çiçeklerden hazırlanan taze çiçek çeşitleri arasında yer alan pembe gül buketi, masumiyetin ve zarafetin en güzel temsilcisidir. Taze başlangıçları temsil eden sümbül buketi de anlamlı taze çiçeklerden biridir. Taze ayçiçekleri ile hazırlanan ayçiçeği buketi de şansı ve kalıcı mutluluğu temsil eder. Aşkın ve sevginin sembolü olan gül buketi ise yıldönümü gibi özel günlerde sevgilinize duyduğunuz aşkın zarif bir temsilcisi olabilir. Öte yandan saksıda çiçek buketi seçenekleri de sunulur.  Limon ağacı da ölümsüz aşkı ve sevgiyi simgeleyen bir hediye seçeneği olarak öne çıkar.

İstanbul Taze Çiçek Siparişi

İstanbul’da bulunan çiçekçiler tarafından özel olarak tasarlanan taze çiçek buketleri; sevgilinize, arkadaşınıza, kardeşinize veya aile büyüklerinize özel bir günde armağan edebileceğiniz ideal hediyelerden biridir. İstanbul taze çiçek siparişi vermek için ideal bir şehirdir. Taze çiçek kurutma işlemi için çiçek buketini duvara yatay bir şekilde asabilirsiniz.

İstanbul Taze Çiçek Gönder

Farklı anlamlara sahip çiçeklerin bir araya getirilmesi ile hazırlanan taze çiçekler, özel veya sıradan bir günde sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz anlamlı hediyeler arasında yer alır. İstanbul taze çiçek göndermek isteyen kişiler için farklı alternatifler sunar.

İstanbul Aynı Gün Taze Çiçek Teslimatı

Özel bir günü anlamlı bir biçimde kutlamak amacıyla İstanbul içine aynı gün taze çiçek teslimatı yapan çiçekçiler tercih edilebilir. Bu sayede sevdiğinizin özel gününü harika bir sürpriz ile kutlayabilirsiniz.

Online Taze Çiçek Siparişi

Web sitesi üzerinden pratik bir biçimde online taze çiçek siparişi vererek sevdiklerinizin özel günlerini anlamlı ve zarif bir hediye ile kutlayabilirsiniz. Gönderim adresini ve tarihini belirleyerek online ödeme fırsatı ile online taze çiçek buketi siparişi oluşturabilirsiniz.

Whatsapp Destek