İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Ürün Açıklaması

ZEYTİN AĞACI ÖZELLİKLERİ

Yaprakları Eliptik-mızrak şekilli, küçük, kısa ve orta genişliktedir. Zeytin, binlerce yıldır Akdeniz bölgesinin değerli hazinesidir.  Her yıl ocak ve mart ayları arası gübreleme, zeytin verimi için iyi olacaktır. Kurak yaz döneminde sulama ile daha verimli zeytinler elde edebilirsinizÇiçeklenme, Meyve bağlama, Çekirdek sertleşmesi, Renk dönüşünün olduğu önemlerde, Sulama suyu köklerin en yoğun olduğu bölgeye verilmelidir.

Ürün Boyutu :Q 9CM H 30CM

ZEYTİN AĞACI BAKIMI
Zeytin ağacı ışığı çok sever. Zeytin ağacının suya aşağıdaki dönemlerde ihtiyacı vardır. Bakımı için birinci önemli konu güneş ihtiyacıdır. Mutlaka aydınlık bir yerde bakılmalıdır. Ancak çok uzun saatler güneş ışığı almamalıdır. Evlerin sabah güneşi gören odaları iyi iken uzun güneş gören batı cephesi çok uygun olmayabilir. Sulaması için düzen önemlidir. Kışın 3 günde bir yazın gün aşırı sulamak iyidir. Toprak asla kupkuru kalmamalıdır. Ancak fazla sulama da kökleri çürütür. Kontrol ederek sulamak önemlidir. Bakımı için birinci önemli konu güneş ihtiyacıdır. Mutlaka aydınlık bir yerde bakılmalıdır. Ancak çok uzun saatler güneş ışığı almamalıdır. Evlerin sabah güneşi gören odaları iyi iken uzun güneş gören batı cephesi çok uygun olmayabilir. Sulaması için düzen önemlidir. Kışın 3 günde bir yazın gün aşırı sulamak iyidir. Toprak asla kupkuru kalmamalıdır. Ancak fazla sulama da kökleri çürütür. Kontrol ederek sulamak önemlidir. Ürün mor seramik ile gönderilmektedir.

Ürün Özellikleri

Çiçek Özellikleri
Saksı Çapı 30 cm
Gövde Sayısı 2
Saksı Dahil Bitki Boyu 35 cm
Saksı Hariç Bitki Boyu 30 cm
Saksı Türü Seramik Saksı

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Whatsapp Destek