İstanbul içi aynı gün 18'00'a kadar teslimat (Bazı mahalle ve ilçelere aynı gün teslimat yapılamamaktadır. Ürün sayfasında gönderim yeri seçiminde belirtilmektedir) 

BURADAN
BAŞLAYIN

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Sırala:

Sarkan Bitkiler

Sarkan Bitkiler - Sarkan Çiçekler - İstanbul Aynı Gün Teslim

Sarkan bitkiler, iç mekânlarda estetik bir atmosfer oluşturmak amacıyla tercih edilen bitkilerdir. Hoş bir görünüme sahip olan sarkan salon bitkileri, mekânlar içinde ferahlık yaratarak doğal bir enerji de sunar. Bu bitkiler, sarkan yapraklarıyla mekânlara zarif bir görünüm katarak iç mekân dekorasyonunun zarif bir biçimde tamamlanmasına da olanak sağlar. Geniş bir çeşitliliğe sahip olan sarkan bitki türleri, iç mekanlardaki hava kalitesinin artmasına da destek olur.

Sarkan bitki siparişi vererek iç mekânlarınızın dekorasyonunu doğal ve zarif bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Estetik görünümü ile öne çıkan bu bitkiler, doğal bir zarafet ve estetik katmasının yanı sıra sarkan formları ile mekânlar için görsel bir denge de yaratır. Zarif yaprakları ile öne çıkan saksıda sarkan yeşil bitkiler, iç mekânlarda doğal bir atmosfer oluşturulmasına olanak sağlar.        

Sarkan Çiçekler

Genellikle saksı içinde bulunan sarkan bitkiler, çeşitliliği ile öne çıkar. Sarkan bitki çeşitlerini evinize alabileceğiniz gibi özel günleri kutlamak amacıyla da tercih edebilirsiniz. Sarkan bitki çeşitleri arasından tercihinizi yaparak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. İç mekânlarda yaygın olarak tercih edilen sarkan bitki türleri, şu şekilde sıralanabilir:

·         Dischidia Oiantha

·         Rhipsalis Baccifera

·         Peperomia Isabella

·         Hildewintera Colademononis

·         Senecio Rowleyanus

·         Philodendron Scandens Brasil

·         Senecio Herreianus

·         Aeschynanthus Twister Ruj Çiçeği

·         Epipremnum Aureum Salon Sarmaşığı

·         Aeschynanthus Marmoratus Marmerata

·         Asparagus Densiflorus

·         Nephrolepis Green Lady

·         Sedum Burrito

·         Tradescantia Fluminensis

Sarkan çiçek çeşitleri; görünümleri ve anlamları itibariyle farklılık gösterebilir. Koleksiyon bitkisi olarak kabul edilen Hildewintera Colademononis bitkisi, hoş görünümü sebebiyle bitki yetiştirmekten hoşlanan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Aşk merdiveni olarak da adlandırılan Nephrolepis Green Lady bitkisi de zarif görünümü ile dikkat çeken sarkan bitki çeşitlerinden biridir. Anlamı aşka gelmek olan bu bitkiyi eşinize veya sevgilinize hediye etmek için harika bir alternatiftir.

İstanbul Sarkan Bitki Siparişi

İstanbul’daki çiçekçiler tarafından özel olarak yetiştirilen ve bitki severlerin beğenisine sunulan sarkan salon bitkileri sipariş edebileceğiniz çeşitler sunar. İstanbul sarkan bitki siparişi sayesinde sevdiklerinize özel günlerinde zarif ve anlamlı hediyeler sunabilirsiniz.

İstanbul Sarkan Bitki Gönder

Sarkan bitkiler; asma saksılarda, duvar askıları veya raflarda pratik bir biçimde konumlandırabilirsiniz. Sarkan bitkiler, aşağı doğru sarkan yeşil yaprakları sayesinde iç mekânlarda hoş bir görünüm elde etmek için kullanılabilir. İstanbul’da yaşayan arkadaşınıza, kardeşinize veya aile büyüğünüze online olarak web sitesi üzerinden saksıda sarkan bitki gönderebilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz birinin evinde hoş ve zarif bir dokunuşa imza atabilirsiniz.

İstanbul Aynı Gün Sarkan Bitki Teslimatı

İstanbul içine aynı gün sarkan bitki teslimatı yapan çiçekler de bulunur. Bu sayede sevdiklerinize özel günlerde veya sıradan bir günde zarif ve hoş bir sürpriz yaparak mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz.

Online Sarkan Bitki Siparişi

Online sarkan bitki siparişi vermek, oldukça pratiktir. Web sitesi üzerinden gönderim adresini ve teslimat tarihini belirleyerek kolaylıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda bitkinin yanına not veya mesaj ekleyerek sevdiğinize duygularınızı zarif bir biçimde iletebilirsiniz.

Whatsapp Destek